დელფინის დღეები მოდის, რჩევები ასტროლოგ ქეთი ოდიშელისგან
2024 წლის 15-19 მარტის შუალედი, მზე თევზების ბოლო გრადუსებშია.
ეს არის ასტროლოგიური წლის ბოლო დღეები როდესაც სასურველია გავიაზროთ ჩვენი ცხოვრების განვლილი ეტაპები, სულიერად და ფიზიკურად განწმენდილები შევეგებოთ ახალ სასიკეთო მაცოცხლებელ ენერგიებს, რომელიც 2024 წლის 20 მარტს იღებს სტარტს.
ნულოვანი დღეების (იმავე "დელფინის დღეები", იმავე "მწუხარებისა და გლოვის დღეები") პერიოდში ხდება ყველაფრის განულება.
გაუშვით თქვენი ცხოვრებიდან ყველაფერი უსარგებლო, ყველაფერი რამაც თავის თავი ამოწურა, ეს არის სულის, ფიქრების, სხეულის განწმენდის პერიოდი, ეფექტურია ამ დროს სახლის, სამუშაო სივრცის წმენდა, წმენდა - ყველა დონეზე.
გაიხსენეთ წინაპრები, პატივი მიაგეთ მათ.
ზოროასტრიზმის მიმდევრებს ამ დროს მკაცრი მარხვა აქვთ, ("მწუხარებისა და გლოვის დღეები" ), ხოლო 20 მარტიდან აღნიშნავენ ახალი წლის დასაწყისს, გაზაფხულის დღე-ღამტოლობას.
ამ დღეებში ხდება ადამიანების მომზადება ახალი ენერგიების მისაღებად.
ახალი ცხოვრება - ახალი ფურცლიდან!
თევზების ნიშანი ასრულებს ზოდიაქალურ ციკლს, ეს ნიშანი ჩვენგან, მიტევებას, გულმოწყალებას, პატიებასა და ჭეშმარიტ სიყვარულს მოითხოვს. სწორედ ეს საკითხები უკავშირდება ნულოვან დღეებს.
დასასრული და დასაწყისი, ახალ საფეხურზე გადასვლა, რომელიც სულიერების ახალ დონეზე გადაგვიყვანს.
ამ პერიოდში ფაქტიურად მზის ენერგიის გარეშე ვართ, შესაძლებელია გამოვლინდეს : ენერგო ტონუსის დაქვეითება, მარტოობის, უსუსურობის განცდა, ენერგიის ნაკლებობა.
დაიცავით სისუფთავე და ზომიერება ფიქრებში, განცდებში, სიტყვებში, შეზღუდეთ ცხოველური საკვები.(ყურადღება მიაქციეთ კუჭსა და ნაღვლის ბუშტს). სასარგებლოა სხვადასხვა ბალახების ჩაის მიღება (გვირილა, პიტნა).
აჩუქეთ სიყვარული, განსაკუთრებით ასაკოვან ადამიანებს, აჩუქეთ მათ სითბო, ყურადღება.
15; 16; 17; 18; 19; მარტი.
ამ დღეებში არ არის სასურველი მინერალური ქვების ტარება (გარდა თვლოვანი კვარცის სახეობებისა: ვეფხვის თვალი, არწივის თვალი და სხვა).
ასევე მითითებულ დღეებში არ არის რეკომენდებული ქვების შეძენა, ჩუქება, განსაკუთრებით კი მოპარვა.
საფრთხილოა ცოცხალი მინერალები: მარჯანი, სადაფი, მარგალიტი.
მარგალიტი და სადაფი ამ დღეების განმავლობაში მოათავსეთ წყალში, რათა მათ მოახერხონ "ცრემლის ღვრა"... გაივლიან რა კათარზისს, შემდეგ ისინი მთელი წლის განმავლობაში პოზიტიურად იმოქმედებენ.
ზოგიერთი ქვა, განსაკუთრებით კეთილშობილი, გამჭვირვალე ფერით სჯობს ვატაროთ წლის ნათელ დროს - გაზაფხულზე და ზაფხულში.
ხოლო არაგამჭვირვალე ქვები, ჭრელი ქვები უკეთესად მოქმედებენ შემოდგომა - ზამთარში.
ეს 5 დღე იწოდება ნულოვან დღეებად, რომლებიც უკავშირდება დედამიწაზე მცხოვრებ 5 ცივილიზაციას, რასას.
I დღე - ეძღვნება ცისფერ რასას, ეს რასა როგორც ცნობილია ცხოვრობდა ანტარქტიდის ტერიტორიაზე , მათ შემოიტანეს ცოდნა რიცხვების შესახებ.
15 მარტს სწორედ მათზე აღავლენენ ლოცვას (სამხრეთისკენ მიმართულნი).
II დღე - ეძღვნება ყვითელ რასას, რომლებმაც შემოიტანეს სამყაროს ერთიანობის იდეა და მრავალი კოსმიური რიტუალი.
16 მარტს ყვითელი რასისთვის და მათ ნამოქმედარისთვის ლოცულობენ (აღმოსავლეთისკენ მიმართულნი).
III დღე - ეძღვნება მუქ ლურჯ რასას - ლემურიელებს. დღევანდელი ნეგროიდული რასის წინაპრებს. მათ შემოიტანეს ენერგიებთან მუშაობამ შავი მაგია, კანიბალიზმი.
საკუთარ სახლში ხდება ლოცვა, მათთვის და მათი ქმედების შედეგებისთვის.
IV დღე - წითელი რასის დღე - ატლანტები. დღევანდელი ეგვიპტელებისა და ინდიელები წინაპრები. მათ კაცობრიობას შემატეს ალქიმიის ცოდნა და სიცოცხლის გახანგრძლივების შესაძლებლობები.
დასავლეთის მიმართულებით ხდება მათთვის ლოცვა.
V დღე - თეთრი რასის დღე. მათ შემოიტანეს ნათელისა და ბნელის ცნება.
ხდება ლოცვა ჩრდილოეთის მიმართულებით.
ასტროლოგი ქეთი ოდიშელი
ნულოვანი დღეების (იმავე “დელფინის დღეები“, იმავე “მწუხარებისა და გლოვის დღეები“) პერიოდში ხდება ყველაფრის განულება.
ზოროასტრიზმის მიმდევრებს ამ დროს მკაცრი მარხვა აქვთ, („მწუხარებისა და გლოვის დღეები“ ), ხოლო 20 მარტიდან აღნიშნავენ ახალი წლის დასაწყისს, გაზაფხულის დღე-ღამტოლობას.
მარგალიტი და სადაფი ამ დღეების განმავლობაში მოათავსეთ წყალში, რათა მათ მოახერხონ „ცრემლის ღვრა“... გაივლიან რა კათარზისს, შემდეგ ისინი მთელი წლის განმავლობაში პოზიტიურად იმოქმედებენ.