➤ ეთერშია თოქ-შოუ "360 გრადუსი" - ოპოზიციის გეგმები; ხელისუფლების პოზიცია
გადაცემის სტუმრები: ლევან იოსელიანი - პარტია „მოქალაქეების“ ერთ-ერთი ლიდერი, გივი მიქანაძე - საპარლამენტო უმრავლესობის წევრი
ნუთუ სხვა საქართველო მოკვდა და არც არსებობს? ნუთუ საქართველოს გაგება დაეკარგა და 50% მეტი ადამიანი, რომელიც არ მონაწილეობს ამის გაფორმებაში და არ ღებულობს მონაწილეობას არჩევნებში, ერთი ადამიანი არ აზროვნებს. მედია იმ გარემოებაშიც კი, სადაც ტვინს უბურღავს ადამიანს და ქმნის ლაყე კვერცხს მისგან, მხოლოდ შლის და აკარგვინებს წონასწორობას, ქმნის მის თავში გაურკვეველ სურათებსა და შედეგებს, რომლის შედეგად ათასი უკეთურობის ჩამდენ ადამიანი მხოლოდ ნებელობაში (ამოუხსნელ სურათსი) ჩადის საქციელს, არ აინტერესებს რას ფიქრობს ამის იქითა საქართველო. სად ხედავთ ხალხის ფენომენს 14 წლის გოგოს მკვლელობაში. ვინ შექმნა ეს, თუ არადა საქჟურნალისტიკამ და საქეკლესიამ? იხვარჩალით ბაბა, ესკლუზივი თქვენია, რომლის უკან მხოლოდ ხურდელობაა და შეკვეთა საქმისა. ინგა გრიგოლიას ფენომენში საქართველო დაიკარგება.
ნიკა მელიამ ღამე პარტიის ოფისში გაათენა
"გუშინ "ოცნების" დეპუტატი ვასილ ჩიგოგიძე შეხვედრას მთხოვდა, ექვსჯერ დამირეკა, თითს არ მივაჭერო და დღეს ისეთი მისცა ხმა, მგონი, ღილაკიც ჩაამტვრია" - ნიკა მელია