თიბისის შეთავაზება - დაიბრუნე 30% ზუგდიდი მოლში
22 და 23 მარტს, თუ ზუგდიდი მოლს ეწვევით, შეძლებთ ისარგებლოთ თიბისის ქეშბექ შეთავაზებით და ახალი თიბისი ბარათით, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათებითა და ერთგული საკრედიტო ბარათით გადახდის შემთხვევაში, დაიბრუნოთ გადახდილი თანხის 30%; მაქსიმუმ 100 ლარი მომენტალურად და მისი გამოყენება ნებისმიერი მიზნობრიობით არის შესაძლებელი.
თიბისი კონცეპტის მომხმარებლებს, შესაძლებლობა გაქვთ დაიბრუნოთ გადახდილი თანხის 30%, ჯამში მაქსიმუმ 150 ლარი, მომენტალურად.
შეთავაზება ვრცელდება ზუგდიდი მოლის შემდეგ სავაჭრო ობიექტებში:
ბატა, ბამბინო, კორსო იტალია, სულაკაურის გამომცემლობა, მინისო, ადიდასი, ჯინსის გალერეა, ნავნე, სკივრი, ჯი პი სი, ისი პარი, ჭიტა, ბიბლუსი, პეპელა, თაიმი, ოპტიმისტი, ქეისების კუთხე, პიცერია ლეოდორო, მანამო ჰოუმი, კარფური, გაჯეტები, სორველა, უნო შუზი, მაიორალი, ორიჯინალი, ბედინერი.
შეგახსენებთ, რომ შეთავაზებით სარგებლობისთვის, გადახდა უნდა განხორციელდეს თიბისის ტერმინალზე.
ასევე, გეტყვით, რომ ზუგდიდი მოლში განთავსებული იქნება თიბისის სათამაშო აპარატი და შესაძლებლობა გექნებათ, გახდეთ თიბისის მერჩის მფლობელი.
აპარატით სარგებლობას მხოლოდ ახალი თიბისი ბარათით შეძლებთ და 24 საათის განმავლობაში, 3-ჯერ თამაშის უფლება გექნებათ. თამაშის ღირებულება 1 ლარია, თუმცა, გადახდილი თანხა მომენტალურად დაგიბრუნდებათ ერთგულის ყულაბაში.
ასე რომ, უახლოეს ვიქენდზე ესტუმრეთ ზუგდიდი მოლს და გამოიყენეთ შანსი, ისარგებლოთ თიბისის მასშტაბური ქეშბექ შეთავაზებით.