მკვლელობა საგარეჯოში - კაცმა ყოფილი მეუღლე დაჭრა, მისი ქმარი კი მოკლა
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტში ერთი ადამიანი მოკლეს, ერთი კი დაჭრეს. შემთხვევა საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ თულარში მოხდა.
ადგილობრივების თქმით, კაცმა ჯერ ყოფილ ცოლს მიაყენა ჭრილობები, შემდეგ კი მისი მეუღლეს ცეცხლსასროლი იარაღიდან რამდენჯერმე ესროლა.
კაცი ადგილზე გარდაიცვალა, ყოფილი ქმრის მიერ დაჭრილი ქალი კი საგარეჯოს "ჯეოჰოსპიტალსის" კლინიკაშია მოთავსებული, სადაც გადაუდებელი ქირურგიული ოპერაცია უტარდება.
შემთხვევის ადგილზე რამდენიმე საათის განმავლობაში მუშაობდნენ ექსპერტ- კრიმინალისტები. შსს-ს ინფორმაციით, გამოძიება 19 -109 მუხლით მიმდინარეობს, რაც ორი ან მეტი პირის მიმართ დამამძიმებელ გარემოებაში განზრახ მკვლელობის მცდელობას გულისხმობს.
ფილომენა
" რატო არ გაშორდი", რატო არ წამოხვედი" არაა გამოსავალი. მკვლელისთვის და ნაძირალა კაცისთვის არაფერს აქვს მნიშვნელობა. ვერ ინელებენ ვერაფერს. რატო არ ისჯებიან სამაგალითოდ.
კაკაია ოსენ ტრაგედია.