ჭყონდიდის ეპარქიაში საკვირაო წირვის შემდეგ ორასკაციანი ტრაპეზის გამართვა იგეგმება? - რა ინფორმაცია ვრცელდება მედიაში
ჭყონდიდის ეპარქიაში საკვირაო წირვის შემდეგ ორასკაციანი ტრაპეზის გამართვა იგეგმება. "ფორმულა ნიუსის" ინფორმაციით, წირვას "პატრიოტთა ალიანსის" ლიდერები და აქტივისტები ესწრებიან.
როგორც ცნობილია, წირვას ესწრებიან დავით თარხან მოურავი და ირმა ინაშვილიც.
"მართლმადიდებლობის ზეიმია, ჩვენი აქტივისტებიც იყვნენ აქ, ხატი ჩამოაბრძანეს. ტრაპეზის რა გითხრათ, ყოველ კვირას ატარებენ. "მარშუტკები“ იყო, სუფრის რა გითხრათ. სუფრა მე არ მინახავს, თქვენ სად ნახეთ, წირვა მიდის ჯერ, არ დასრულებულა", - ამბობს "ფორმულასთან" "პატრიოტთა ალიანსის" წევრი, გოჩა თევდორაძე.
ვაი და უი პარტია. რასაც ესენი მიეკარებიან რა... სულ საზღვრისპირეთში რომ ტრიალებენ...ჩამოშორდით პოლიტიკურ ველს, რომ ქვეყანა წინ წავიდეს. შეირგეთ რუსის ფული, გეყოფათ..ქართველმა ხალხმა გაგცათ თქვენ პასუხი არჩევნებზე. დაოკდით
ო როგორ დაემსგავსეთ მწიგნობრებსა და ფარისევლებს!
"იქნება ქვათა ცვენა... მოძრაობაში მოყვანილი მეწყრის წინ ტექნიკა არ უნდა მუშაობდეს" - სპეციალისტების მონიტორინგის პირველადი შედეგი ხვალ გახდება ცნობილი
მოსალოდნელია წვიმა და ძლიერი ქარი - როგორია უახლოესი დღეების ამინდის პროგნოზი
"საქართველოში "ფაიზერის" ვაქცინის 29 500 დოზა შემოვა, მოქალაქეებს შეეძლებათ, აირჩიონ, თუ რომელი ვაქცინა გაიკეთონ" - ჯანდაცვის მინისტრი