თბილისის რომელ უბნებს და დღის რა მონაკვეთში შეეზღუდებათ ელექტროენერგიის მიწოდება 23 სექტემბერს -  რა განაცხადეს "თელასში"
ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების გამო 23 სექტემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების გამო 23 სექტემბერს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება. ამის შესახებ "ინტერპრესნიუსს" კომპანია "თელასიდან" აცნობეს.
მათი ინფორმაციით, გლდანის რაიონში, ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ხევძმარის, ევგენი ხარაძის, შეშელიძის, ხიზამბარელის და ქერჩის ქუჩების მოსახლეობას.
ჩუღურეთის რაიონში, ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების გამო 12:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქვლივიძის, გოცირიძის და გორკის ქუჩების მოსახლეობას.
ისნის რაიონში, ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბერი გაბრიელ სალოსის გამზირის და ბოგდან ხმელნიცკის ქუჩის მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონში, ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: იოსელიანის, სიმონ ჩიქოვანის, დოლიძის, ბალანჩივაძის და ახალშენის ქუჩების მოსახლეობას.
ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდი დიღმის I მიკრორაიონის, მეფე მირიანის და გიორგი ბრწყინვალეს ქუჩების მოსახლეობას.
გიორგი გობრონიძე - "მნიშვნელოვანია იმ საინფორმაციო „რკინის ფარდის“ გარღვევა, რითაც აფხაზური და ოსური საზოგადოება დაშორებულია ქართულ საინფორმაციო სივრცეს"
როგორ ნაწილდება კორონავირუსის 218 ახალი შემთხვევა რეგიონების მიხედვით
"როცა წყალში გადავარდნილი ადამიანის ოჯახის წევრი თვალებში გიყურებს, როგორც მის მშველელს, ძნელია სხვა რამეზე იფიქრო" - ემოციური ისტორიები მაშველების პრაქტიკიდან