ახალგაზრდა კაცი სისხლისგან იცლებოდა, როდესაც იპოვეს - გერმანიაში ქართველი დაჭრეს
გერმანიაში, ქალაქ ლაიფცგიში, 34 წლის ქართველი მამაკაცი დაჭრეს. ამის შესახებ ინფორმაციას BILD.DE ავრცელებს. როგორც გამოცემა იუწყება, ახალგაზრდა კაცი ადგილობრივი დროით 19:40 საათზე ქუჩაში, ტროტუარზე იპოვეს. მას რამდენიმე სახის ჭრილობა აღენიშნებოდა და სისხლისგან იცლებოდა.
შემთხვევა 10 აგვისტოს გოჰლის დასახლებაში მოხდა. დაჭრილი ახალგაზრდა საავადმყოფოში გადაიყვანეს.
გამოცემის ცნობით, გერმანელმა სამართალდამცავებმა, მომხდართან დაკავშირებით, ორ სავარაუდო დამნაშავეზე ძებნა გამოაცხადეს. AMBEBI.GE ცდილობს მოხდარი დანაშაულის დამატებითი დეტალების გარკვევას.
ეტყობა მოპარული ვერ გაიყვეს.
აბა მარტო საქართველოში გაიზარდა კრიმინოგენური სიტუავია და ეს ნიძინას ბრალიაო?
"მე და სხვა მოსამართლეები ბედნიერი ვიქნებით, რომ მალე ნაზიბროლა ჯანეზაშვილი საბჭოს წევრი აღარ იქნება" - დიმიტრი გვრიტიშვილი
სუს-ის ინფორმაციით, ქრთამის აღების ფაქტზე იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიუროს შეფასების სამსახურის უფროსი დააკავეს
"ვახო სანაიას გიგაური წიხლებით შედგა, დანარჩენი ორი ამ დროს ქვემოდან მორბოდა და ჩხუბში ჩაერთნენ ხელებით, ფეხებით, გინებით" - მოწმე ინციდენტის დღეს იხსენებს