23 წლის თამარ ბაჩალიაშვილის ოჯახი და ადვოკატი მიხეილ რამიშვილი ქვემო ქართლის სამხარეო პოლიციაში იმყოფებიან.
ადვოკატი იმ მაღალჩინოსნების დასახელებას აპირებს, რომლებიც დაღუპულის მამას ურეკავდნენ იქამდე, ვიდრე გოგონას იპოვნიდნენ.
“მივდივარ იმ პირების დასახელებაზე, ვინც ძებნითი სამუშაოების დროს ურეკავდნენ მამას კომპიუტერთან დაკაშირებით და ეუბნებოდნენ, რომ შარშია მისი გოგო და პრობლემაა, ეუბნებოდნენ, რა საჭირო იყო აქციები. დასახელდებიან ეს ადამიანები, რომლებიც პოლიციის მაღალჩინოსნები არიან“, - განაცხადა ადვოკატმა.
ცნობისთსვის, თამარ ბაჩალიაშვილი 18 ივლისს გაუჩინარდა. ახალგაზრდა პროგრამისტი სათვალთვალო კამერებმა ბოლოს თეთრიწყაროს რაიონში დააფიქსირეს. 23 წლის თამარ ბაჩალიაშვილი 5-დღიანი ძებნის შემდეგ თეთრიწყაროს ტყესთან, საკუთარ მანქანაში გარდაცვლილი იპოვეს.
ვნახოთ ერთი რას იზამ. ახლა დიდ გულზე ხარ. მერე არ დაიწყო უსაგნო საუბრები. თუ მართლა კარგი ადვოკატი ხარ ახლა მაინც მიიყვანე საქმე ბოლომდე ისე ,რომ კითხვები არ დარჩეს. არ დაიწყო ჯერ არ ვიტყვი და ა. შ. გარკვევით და გასაგებად თქვი ყველაფერი. სიმართლე ბოლომდე თქვი,არ დაინდო არავინ. რა თანამდებობის პირი არ უნდა იყოს.თუ ასეთი არის.რაც მთავარია საქმე მიიყვანე ბოლომდე. ცალსახად უნდა იყოს ნათქვამი რა მოხდა რატომ მოხდა და ა.შ.
ვშიშობ, რომ ვერა!
ეს თქვენც იცით!