დასავლეთ საქართველოში 2 ნაბიჯის პირველი მაღაზია ზუგდიდში გაიხსნება
16 აპრილს, 13:00 საათზე, საცალო ვაჭრობის მაღაზიათა ქსელი „2 ნაბიჯი“ ზუგდიდში, დადიანის 6-ში, პირველ მაღაზიას გახსნის. დასავლეთ საქართველოში ეს იქნება „2 ნაბიჯის“ პირველი მაღაზია; 2019 წლის ბოლოსთვის ქსელი საქართველოს სხვა დიდ ქალაქებსაც მოიცავს.
გახსნა საზეიმო ვითარებაში წარიმართება. ზუგდიდის მაცხოვრებლებისთვის დაგეგმილია საინტერესო შეთავაზებები. მიმდინარე ფასდაკლებების პარალელურად, „2 ნაბიჯი“, ზუგდიდელებს სპეციალურად მათთვის შერჩეულ ტოპ პროდუქტებზე, 1 თვის განმავლობაში, განსაკუთრებულ ფასებს შესთავაზებს.
ყოველდღიურად, საჭირო პროდუქტებზე მაღალი მოთხოვნის გამო, მაღაზიები დღეში რამდენიმეჯერ მარაგდება, რაც ნიშნავს იმას, რომ „2 ნაბიჯის“ მაღაზიებში ყოველთვის ახალი და ჯანსაღი პროდუქციაა.
„ჩვენი მთავარი მიზანია, ყველაზე საჭირო, ყოველდღიური მოხმარების პროდუქტებზე მომხმარებლებს, მათგან 2 ნაბიჯში, ყველაზე ხელმისაწვდომი ფასი შევთავაზოთ, “- აცხადებენ კომპანიაში.
"2 ნაბიჯის" პირველი მაღაზია, თბილისში 2010 წელს გაიხსნა და პირველი კომპანია იყო საცალო ვაჭრობის სფეროში, რომელმაც უბნის მაღაზიის ფორმატით დაიწყო ოპერირება. ამ დროიდან მოყოლებული, „2 ნაბიჯი“ ინტენსიურად აფართოებს ქსელს და სტრატეგიიდან გამომდინარე, ცდილობს მაქსიმალურად ახლოს, მომხმარებლისგან 2 ნაბიჯში, გახსნას მაღაზიები. დღეისათვის, კომპანია ერთ-ერთი ლიდერია რითეილ ბაზარზე, რომელიც თბილისსა და რუსთავში 160-მდე მაღაზიას ფლობს. წლის ბოლომდე კი საქართველოს ყველა დიდ ქალაქში იქნება წარმოდგენილი.