ლენტეხში ცემის შედეგად გარდაცვლილი მძღოლის საქმეზე სოფლის რწმუნებულის მეუღლე დააკავეს
ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩიხარეშში ცემის შედეგად სამარშრუტო ტაქსის მძღოლის გარდაცვალების საქმეზე სამართალდამცავებმა სოფლის რწმუნებულის მეუღლე დააკავეს. მას დანაშაულის შეუტყობინებლობას ედავებიან.
დაკავებულია ასევე კიდევ ერთი პირი.
მომხდარ ფაქტზე გამოძიება გრძელდება. სამართალდამცავები ჩხუბში მონაწილე პირებს ამ დრომდე ეძებენ.
ცნობისთვის, 5 ივნისს, ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩიხარეშში მელე-თბილისის სამარშურტო ტაქსის მძღოლი ცემეს და უგონო მდგომარეობაში მიატოვეს.
ნაცემი მამაკაცი საავადმყოფოში გადაიყვანეს, თუმცა მისი გადარჩენა ვერ მოხერხდა.
ღმერთმა გაანათლოს მაგრამ საინტერესოა სოფლის გამგებლის მეუღლე როგორი დამნაშავე ყოფილა საჭიროა გაანთავისუფლონ თანამდებობიდან
ასეთ კრიმინალებს ხელს,რომ აფარებდნენ სოფელში ამიტომაც შეეწირა ადამიანის სიცოცხლე! მწუხარებას ვუცხადებ მის ოჯახს! იმედი მაქვს ამჯერად მაინც გამოიჩენენ ადგილობრივები ადამიანობას და გამოძიებას დაეხმარებიან !
"საქართველოდან 2003 წელს წავიდა... მისი ბიჭი წარმატებული სპორტსმენი იყო" - ვინ არის "გლეხოვიჩი" და რა არის ცნობილი მის კრიმინალურ წარსულზე?