"დღეს დავინახეთ პოლიტიკიდან გაძევებული პოლიტიკოსების, ბანკირების, მევახშეების "გამარჯვებული“ საქართველო"  - დავით ჭიჭინაძე
"ტრიბუნას“ ლიდერი დავით ჭიჭინაძე აცხადებს, რომ დღეს დავინახეთ პოლიტიკიდან გაძევებული პოლიტიკოსების, ბანკირების, მევახშეების "გამარჯვებული“ საქართველო!
"ის, ვის გამოც, მთელი ეს პროცესი 6 თვეა მიმდინარეობს, ვის გამოც საქართველო მსოფლიოს თვალსაწიერში მოხვდა, ის კაცი ციხეშია და ესენი პარლამენტში.
და ალბათ ეს ის "გამაჯვებაა“, რასაც ამომრჩეველს ჰპირდებოდნენ. მაგრამ, ამორალურ საქციელზე დაფუძნებული ქმედება გამარჯვების მომტანი ვერასოდეს იქნება! ჯერჯერობით კი, მათი ეს საქციელი მხოლოდ "ოცნების“ დეპუტატების ცინიკური განცხადებების საფუძველი გახდა ნიკასთან მიმართებაში“, - წერს "ტრიბუნას“ ლიდერი სოციალურ ქსელში.
arqiteqtori
შენ რა დაინახე არ ვიცი, მაგრამ აი შენ ჭიჭინაძე ვის დაეკარგე საერთოდ???
რას წარმოადგენს ეგ კაცუნა და რატომ აქვს თავის თავზე ესეთი წარმოდგენა ერთი ახსნანს ვინმე ამის მიმდევარმა )
res
ბატონო დავით ღირსეული ადამიანი ბრძანდებით!
"მიაჩნია, რომ მნიშვნელოვანია, ოპოზიციამ შეინარჩუნოს ერთიანობა" - რას ამბობს სალომე სამადაშვილი ნიკა მელიასთან შეხვედრის შემდეგ