გიორგი კეკელიძის "ფეისბუქის" გვერდი გატეხეს - "წაშლილია არქივის დიდი ნაწილი"
ეროვნული ბიბლიოთეკის დირექტორის, გიორგი კეკელიძის ოფიციალური „ფეისბუქის“ გვერდი გატეხეს. ამის შესახებ ინფორმაციას ეროვნული ბიბლიოთეკის პრესსამსახური ავრცელებს. მათი ცნობით, გვერდიდან წაშლილია თითქმის სრული არქივი.
ეროვნულ ბიბლიოთეკაში აცხადებენ, რომ როგორც გვერდის ერთადერთმა, შემთხვევით შემორჩენილმა ადმინისტრატორმა ნახა, გვერდი წაშლილია რუსული ექაუნთით.
"გიორგი კეკელიძის ოფიციალური გვერდის ანგარიში გატეხილია. წაშლილია არქივის დიდი ნაწილი. შეცვლილია სახელი (ერქვა ქართულ-ლათინურად, დატოვებულია ლათინურად). გვერდზე წვდომა (მისი მფლობელის სტატუსით) უკვე აქვთ სხვა ქვეყნიდან. შემორჩენელია ერთადერთი ქართველი ადმინისტრატორი, რომელიც რატომღაც ვერ წაშალეს და სწორედ მისი მეშვეობით ვავრცელებთ ამ განცხადებას.
გვერდი გატეხილია რუსულდასახელებიანი ექაუნთით - ოლგა ჰამერ დურაკოვა. განაცხადი შეტანილია ფეისბუკ-ადმინისტრაციაში და შსს კიბერუსაფრთხოების სამსახურში. პოსტს განთავსებიდან მცირე ხანში შლიან" - ვკითხულობთ წაშლილ გვერდზე გამოქვეყნებულ განცხადებაში.
<<<
აუფ, დაგვექცა ქვეყანა!
ოოოოო ეს სერიოზული ამბავია !
ეხლა რაღა ვქნათ ? joy
ფონიჭალაში ავტობუსის გაჩერებას ტანსაცმლის გასაყიდად იყენებენ  - "აცადეთ ვაჭრობა, რა დროს ტრანსპორტია"
ქეთა თოფურია ახალშობილი ვაჟის პირველ ფოტოს "ინსტაგრამზე" აქვეყნებს - რა დაარქვეს პატარას?