"ვენდის" და "დანკინ დონატსის" უგემრიელეს ბურგერებსა და გამაგრილებელ სასმელებს Menu.ge უკვე ბათუმის სანაპიროზეც მოგართმევთ
„ვენდი“ და „დანკინ დონატსი“ აგრძელებს თანამშრომლობას Menu.ge-სთან და თბილისის გარდა ახლა უკვე ბათუმში, ზღვის სანაპიროზეც შეგიძლიათ ამერიკული რესტორნების უგემრიელესი მენიუს მიღება უფასო კურიერული მომსახურებით.
უგემრიელესი ბურგერებისა და გამაგრილებელი სასმელების შეკვეთა ზღვის სანაპიროზევეა შესაძლებელი, სადაც Menu.ge-ს კურიერები ოპერატიულად მოგართმევენ სასურველ კერძებს და სასმელებს სრულიად უფასოდ.
ამერიკული რესტორნების ქსელი „ვენდი“ და „დანკინ დონატსი“ Menu.ge-ს პარტნიორი რამდენიმე თვეა გახდა და რესტორნების უგემრიელესი მენიუს შეკვეთა ყოველ დღე, 24 საათის განმავლობაშია შესაძლებელი სახლიდან ან ოფისიდან გაუსვლელად. მენიუს შეკვეთა შესაძლებელია ვებ გვერდზე www.menu.ge ან აპლიკაციის menu.ge მეშვეობით. მიტანის სერვისით სარგებლობა შესაძლებელია როგორც თბილისში, ასევე გორსა და ბათუმში.
შეკვეთის მიწოდების მაქსიმალური დრო შეადგენს 30 წუთს. შეკვეთის ანგარიშსწორება შესაძლებელია როგორც ნაღდი ანგარიშსწორებით, ასევე ონლაინ VISA და MASTERCARD-ით გადახდით:
"ვენდის" ამერიკული რესტორნების ქსელის განვითარება „ვისოლ ჯგუფმა" 2013 წელს დაიწყო, ამერიკული რესტორნების უმსხვილეს ოპერატორთან “დანკინ დონატსთან” კი „ვისოლ ჯგუფმა“ ფრანჩაიზინგის ექსკლუზიურ ხელშეკრულებას ხელი 2014 წელს მოაწერა.
„მეტი ქართული პროდუქტის“ ინიციატივის ფარგლებში 2015 წლის დეკემბრიდან ამერიკული რესტორნების ქსელმა „ვენდიმ“ და „დანკინ დონატსმა“ იმპორტი ქართული პროდუქტებით ჩაანაცვლა და მომხმარებელს ახლა უკვე საქართველოში დამზადებულ ყოველდღიურად ახალ, მაღალი ხარისხის, უგემრიელეს კერძებს სთავაზობს.