ეროვნულმა ბანკმა ლარის ახალი კურსი დაადგინა
1 აშშ დოლარის ოფიციალური ღირებულება 2.4763 ლარი გახდა. ეროვნული ბანკის მიერ გამოქვეყნებული მონაცემების თანახმად, დღევანდელი ვაჭრობის შედეგად აშშ დოლარის ღირებულებამ 2.4763 ლარი გახდა ლარი შეადგინა. კურსი, რომელიც დღეს მოქმედებდა, 2.4671 ლარი იყო. შესაბამისად, დოლარის ცვლილებამ ეროვნულ ვალუტასთან მიმართებაში 0.0092 ლარი შეადგინა.რაც შეეხება ევროს, მისი კურსი 3.0587 ლარია, მაშინ, როცა დღეს მოქმედი კურსი 3.0321 ლარს შეადგენდა. შესაბამისად, ევროს ცვლილებამ 0.0266 ლარი შეადგინა.დღევანდელი ვაჭრობის შედეგად მიღებული კურსები ძალაში ხვალიდან შევა.
1 აშშ დოლარის ოფიციალური ღირებულება 2.4763 ლარი გახდა. ეროვნული ბანკის მიერ გამოქვეყნებული მონაცემების თანახმად, დღევანდელი ვაჭრობის შედეგად აშშ დოლარის ღირებულებამ  2.4763 ლარი გახდა ლარი შეადგინა. კურსი, რომელიც დღეს მოქმედებდა, 2.4671 ლარი იყო. შესაბამისად, დოლარის ცვლილებამ ეროვნულ ვალუტასთან მიმართებაში 0.0092 ლარი შეადგინა.რაც შეეხება ევროს, მისი კურსი 3.0587 ლარია, მაშინ, როცა დღეს მოქმედი კურსი 3.0321 ლარს შეადგენდა. შესაბამისად, ევროს ცვლილებამ 0.0266 ლარი შეადგინა.დღევანდელი ვაჭრობის შედეგად მიღებული კურსები ძალაში ხვალიდან შევა.