ტურიზმი საქართველოში - პასუხი ყველაფერზე, რაც ქვეყნის ტურისტულ პოტენციალზე გაინტერესებთ
როგორია სახელმწიფოს პოლიტიკა ტურიზმის განვითარების მიმართულებით, იზრდება თუ მცირდება ტურისტების და ვიზიტორების რაოდენობა ქვეყანაში, რას აკეთებს ტურიზმის ადმინისტრაცია საქართველოში უცხოელი ტურისტების მოსაზიდად და შიდა ტურიზმის განსავითარებლად, რა მდგომარეობაშია ქვეყანაში ტურისტული ადგილები, ინფრასტრუქტურა და ტურიზმის სფეროში დასაქმებული ადამიანები - ამ საკითხებზე დასმულ შკითხვებზე პასუხს ყველა დაინტერესებული მაყურებელი ღია ეთერში მიიღებს!
28 ოქტომბერს, დაუსვი კითხვა გიორგი ჩოგოვაძეს! საქართველოს ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციის ხელმძღვანელი მაყურებლის კითხვებს პალიტრანიუსის ეთერში უპასუხებს!
"ჩემი კითხვა" - ეს არის "Palitranews"-ის ინოვაციური პროექტი, სადაც მოქალაქეებს შესაძლებლობა აქვთ, რეალურ დროში, ინტერნეტის საშუალებით, ვიდეოთვალით, სახლიდან ან ოფისიდან გაუსვლელად დასვან კითხვა.
შემოსული კითხვებიდან აირჩევა 10 კითხვა პროდიუსერების ჯგუფის მიერ და კითხვის ავტორებს შესაძლებლობა მიეცემათ, ღია ეთერში მიიღონ პასუხები კითხვის ადრესატისგან.
როგორ დავსვა კითხვა?
გადაცემაში მონაწილეობა ძალიან მარტივია. ამისათვის გამოიყენეთ ჩამოთვლილთაგან ნებისმიერი, თქვენთვის სასურველი საშუალება.