"უგულავას ბრალი რომ ვერ დაუმტკიცეთ წელიწადნახევარია, ამაში აუცილებლად უნდა აიღოთ კაი გვარიანი პრემია" - ალეკო ელისაშვილი
თბილისის საკრებულოს დამოუკიდებელი დეპუტატი ალეკო ელისაშვილი საკონსტიტუციო სასამართლოს მიერ, გიგი უგულავას საქმესთან დაკავშირებით გამოტანილ გადაწყვეტილებაზე წერს:
"პროკურატურაში პრემიები არ დაგავიწყდეთ ამ თვის ბოლოს - უგულავას ბრალი რომ ვერ დაუმტკიცეთ წელიწადნახევარია ამაში აუცილებლად უნდა აიღოთ კაი გვარიანი პრემია. მეორე პრემია მერაბ ტურავას დასჭირდება ალბათ, ასე სამარცხვინოდ რომ მოიქცევი კაცი ხომ უნდა აიღო კომპენსაცია?!
ერთი დოლარი მალე 3 ლარი გახდება ის პირი უჩანს, უგულავას ბრალი ვერ დაუმტკიცეთ, თბილისის პრობლემებზე ხო ლაპარაკი აღარც ღირს და ბოდიში რითია ხელისუფლება დაკავებული? თუ არ შეგიძლიათ ბიძიკო წადით სახლში, ნურც თქვენ წვალობთ და ნურც ჩვენ გვაწვალებთ", - წერს ელისაშვილი.