20 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
კარგი დღეა პირადი საკითხებს მოსაგვარებლად. ნუ გაამხელთ საიდუმლოებებს. დღე აღსავსეა საინტერესო მოულოდნელობებით. ეცადეთ, ისე იმოქმედოთ, რომ საკუთარი მიზნების გამო არავინ დააზარალოთ.
მნიშვნელოვანი საქმეები დღის პირველ ნახევარში დაგეგმეთ. დღის განმავლობაში ხშირად მოგიწევთ გარშემო მყოფების დახმარება, მათი საქმეების შესრულება.
ვერსად გაექცევით ვალდებულებებს. ამიტომ, დილიდანვე დაიწყეთ მუშაობა, რათა საღამო პირადი საქმეებისთვის გამოითავისუფლოთ.
კარგი დღეა დაწყებული საქმეების დასასრულებლად. მიმდინარე საკითხების კოლეგებთან ერთად განსახილველად. ნებისმიერი საქმე, რომელსაც დღეს ხელს მოჰკიდებთ, წარმატებით დასრულდება.
დღეს გარშემო მყოფების კეთილდღეობაზე მოგიწევთ ფიქრი და მათი ბედნიერებისთვის არაერთი რუტინული საქმის შესრულება. მოერიდეთ კამათს კოლეგებთან. ნუ ეცდებით არსებული წესების დარღვევას.
მოერიდეთ რთული საქმეების წამოწყებას, მაგრამ უარი არ თქვათ საპასუხისმგებლო საქმეების მოგვარებაზე. კარგი დღეა იურისტთან, პედაგოგთან შეთანხმებული მუშაობისთვის. საღამოს მეუღლესთან ერთად მოაგვარეთ ოჯახური საკითხები.
მნიშვნელოვანი საქმეები, კოლეგებთან თათბირი დღის პირველ ნახევარში დაგეგმეთ. გაფრთხილდით, მოსალოდნელია კონკურენტების გააქტიურება. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად მშვიდ გარემოში გაატარეთ.