"ქართული ოცნების” რეჟიმი კოშმარია ქართველებისთვის და აგრძელებს გზას ავტორიტარიზმისკენ" - ევროპარლამენტარი
რუსები უკრაინას 111 დრონით და ბალისტიკური რაკეტით დაესხნენ თავს, დაზარალდა ოთხი ოლქი
აფხაზეთის ე.წ. შს მინისტრის ინფორმაციით, ირაკლი ბებუას 30 მარტს გაათავისუფლებენ
"სამხრეებითაც ამიტომ მოვედი აქ, რომ თავისუფლად ვისაუბრო იმ თემებზე, რაც ეხება სამხედროებს, იმ ღირსებას, რაც საჭიროა და რასაც ვალდებულებად ვთვლი, სანამ ცოცხალი ვიქნები" - გენერალი გოგავა
“აფხაზეთის რესპუბლიკა პრაგმატული ურთიერთქმედების დაწყებას ელოდა. თუმცა...“ - საქართველოსთან დაკავშირებით, ოკუპირებული აფხაზეთის ე.წ. საგარეო საქმეთა სამინისტრო განცხადებას ავრცელებს
"რაც მთავარია, ყველაფერი კარგად დასრულდა" - თიკა ჯამბურიას ოპერაცია დასჭირდა: რას ამბობს მომღერალი?
"წუხან, რომ მსახიობი ცნობილი დედის ბედს იზიარებდა... თუმცა ახლა ქორწილი ახლოსაა" - რას წერს მედია ნინო ნინიძის ახალ "ლავსთორზე"
"ოთხი წლის შემდეგ სიმართლე გაირკვა" - ბოლივუდის მსახიობი, რომელსაც შეყვარებულის სიკვდილში სდებდნენ ბრალს, სასამართლომ გაამართლა
ჯუდ ლოუ ვლადიმერ პუტინის როლში: ფილმის “კრემლის ჯადოქარი” გადაღებები დაიწყო - რა ხდება ცნობილი?
ჟერარ დეპარდიე სასამართლოს წინაშე წარსდგა - მსახიობს 5-წლიანი პატიმრობა ემუქრება: რას აცხადებს ბრალდების მხარე?
"რუსეთი მსოფლიოს სამშვიდობო ძალისხმევას დასცინის - ის ჯერ კიდევ არ გრძნობს რეალურ ზეწოლას" - ზელენსკი
გაფლანგული მილიონები და განაჩენის მოლოდინი - მარინ ლე პენს შესაძლოა, 2027 წლის საპრეზიდენტო არჩევნებში მონაწილეობა აეკრძალოს?
ზვიგენები, სისხლიანი თავდასხმები და სასიკვდილო წყალქვეშა ნავი - რატომ გახდა წითელი ზღვა დაწყევლილი ტურისტული “ატრაქციონი“?
"ხოშტარიამ დაარღვია იზოლატორის შინაგანაწესი... უსაფრთხოების ნორმებიდან გამომდინარე მის მიმართ ჩატარდა იზოლატორში შესახლებამდე აუცილებელი პროცედურები" - შსს
“ხმა მეხლიჩება ხოლმე სიმარტოვით და სიჩუმისგან“ - სასამართლო მაგდა პაპიძის საქმეს უბრუნდება: რას ითხოვს ქმარ-შვილის მკვლელობისთვის მსჯავრდებული უვადო პატიმარი?