23 იანვრის ასტროლოგიური პროგნოზი ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის - რაც უფრო მეტად დაეხმარებით გაჭირვებულებს, მით უკეთესი იქნება
ხუთშაბათი, მთვარის ოცდამეოთხე დღე დაიწყება 04:20-ზე, მთვარე მორიელშია
დღეს კარგია ახალი, მნიშვნელოვანი საქმეების დაწყება. ფინანსური საკითხების მოგვარება. ვაჭრობა. მოერიდეთ კამათს, საქმეების გარჩევას. არ გირჩევთ მგზავრობას, საცხოვრებელი მისამართის შეცვლას. სარგებელს მოგიტანთ კოლექტიური სამუშაო, მაგრამ კოლეგების მიმართ ირონიის, ცინიზმის გამოვლენას არ გირჩევთ. მოერიდეთ ალკოჰოლსა და სიგარეტს, ცხარე და ცხიმიან საკვებს. რეკომენდებულია: ცურვა, შხაპის მიღება.
ვერძი
საყვარელ ადამიანთან საუბარი დადებითად აისახება თქვენს განწყობაზე და შედეგად, დღე მარტივად და სასიამოვნოდ ჩაივლის, ამიტომ აზრი აქვს მისი დაგეგმვას დილით, ან სულ მცირე, დღის პირველ ნახევარში.
კურო
უარი არ უნდა უთხრათ მას, ვინც დახმარებას ითხოვს, თუნდაც ეს მატერიალური ხასიათის იყოს: იყავით გულუხვი და ძალიან მალე თქვენი სიკეთე და კეთილშობილება შესაბამისად დაჯილდოვდება.
ტყუპი
ის, რომ მოვლენები სრულიად განსხვავებულად განვითარდება, ვიდრე თქვენ ელით, არ ნიშნავს იმას, რომ ისინი სხვა შედეგამდე მიგვიყვანს, შეგიძლიათ მიაღწიოთ თქვენს მიზანს სხვადასხვა გზით.
კირჩხიბი
პროფესიული საკითხების გადაჭრისას, უნდა გადახვიდეთ მარტივიდან რთულზე და არა პირიქით: ეს არის ერთადერთი გზა, რომ მოახერხოთ ყველაფერი, რაც დაგეგმეთ და სამუშაო დღე დაასრულოთ კმაყოფილების გრძნობით.
ლომი
არასასურველია მოტყუება ნებისმიერ დღეს, მაგრამ განსაკუთრებით დღეს: ეს ეხება როგორც ახლობელ, ასევე უცნობ ადამიანებს: დიდია ალბათობა იმისა, რომ უვნებელი ტყუილიც კი, უარყოფითად იმოქმედებს თქვენზე.
ქალწული
მნიშვნელოვანი პროფესიული ამოცანები დღეს თქვენს ძალებს აღემატება, ამიტომ დროის დაკარგვის გარეშე ყურადღება უნდა გაამახვილოთ ნაკლებად მნიშვნელოვან საკითხებზე, რასაც თქვენს გარდა ვერავინ გააკეთებს.
სასწორი
გადაჭარბებული ლაპარაკის დროს შეიძლება უნებლიეთ გაამჟღავნოთ მნიშვნელოვანი საიდუმლო, ამიტომ ეცადეთ ნაკლები ისაუბროთ.
მორიელი
თუ გსურთ რაღაცის მიღწევა სხვა ადამიანებისგან, არ უნდა მოითხოვოთ აგრესიით, უნდა გამოიჩინოთ ყურადღება და კეთილგანწყობა მის მიმართ და ის ყველაფერს თავად გააკეთებს.
მშვილდოსანი
ზედმეტ ლაპარაკს არასდროს არავისთვის არ მოუტანია სიკეთე - დღეს უნდა გახსოვდეთ ეს მარტივი ჭეშმარიტება: ნაკლები ისაუბრეთ, თუ, რა თქმა უნდა, არ გსურთ უსამართლოდ განაწყენოთ გარშემო მყოფები.
თხის რქა
თქვენთვის დღეს არა მხოლოდ მნიშვნელოვანი, არამედ სასარგებლოც იქნება სხვა ადამიანების მიმართ კეთილშობილების გამოვლენა: რაც უფრო მეტად დაეხმარებით გაჭირვებულებს, მით უკეთესი თქვენთვის.
მერწყული
პროფესიულმა აქტივობამ დღეს შეიძლება სასურველი შედეგი არ მოგიტანოთ, ამიტომ მასზე დრო და ენერგია არ უნდა დახარჯო - სჯობს საკუთარ თავს ცოტა დასვენების საშუალება მისცეთ, ამას ხშირად ვერ ახერხებთ.
თევზები
არ არის მიზანშეწონილი მნიშვნელოვანი პროფესიული მიზნისკენ მიმავალ გზაზე ტემპის შენელება: შეიძლება მოგეჩვენოთ, რომ დასასრული არ არის, მაგრამ სინამდვილეში მხოლოდ რამდენიმე ნაბიჯი რჩება, თუმცა ისინი დაკვირვებით უნდა გადადგათ.