ლეონარდო დიკაპრიო: "წარმატებული კარიერა უიღბლო პირად ცხოვრებას ნიშნავს"
კარიერაში წარმატებული ადამიანები ხშირად ამბობენ, რომ სამსახურსა და პირად ცხოვრებას ერთმანეთს უთავსებენ, თუმცა ჰოლივუდის მსახიობი ლეონარდო დიკაპრიო ამბობს, რომ ეს ადამიანები ტყუიან.
მსახიობმა ჟურნალ Esquire-ს გულახდილი ინტერვიუ მისცა და განაცხადა, რომ წარმატებული კარიერის გამო პირადი ცხოვრება უკანა პლანზეა.
"აგიხსნით, რას ნიშნავს ჰოლივუდის ვარსკვლავის პარტნიორობა. 6 თვე თქვენი შეყვარებული სხვა ქვეყანაში იცხოვრებს, მთელი დღე გადასაღებ მოედანზე იქნება. მოგიწევთ გარდერობის განახლება, რადგანაც რესტორანში სადილის დროსაც კი პაპარაცები გითვალთვალებენ. თუ სამოსი გემოვნებით არ გაცვია, ან თმა ქარმა აგიწეწა მოდის ჟურნალის ჟურნალისტი გაგაკრიტიკებთ. დამეთანხმებით, ასეთი პირობები ურთიერთობისთვის სახარბიელო ნამდვილად არაა. თუმცა, ამის პარალელურად დღეს წარმატებული კარიერა ნამდვილი ლატარეაა", - განაცხადა მსახიობმა.
მომზადებულია Esquire-ს მიხედვით.