"ტრენერთა დღე 2024-ის" პარტნიორმა Hotsale.ge-მ მონაწილეები საგზურებით დაასაჩუქრა
დანაზოგების ყველაზე მასშტაბური პლატფორმა საქართველოში Hotsale.ge “ტრენერთა დღე 2024-ის” პარტნიორი იყო.
ღონისძიების მთავარ მიზანს წარმოადგენდა ტრენინგ პროფესიონალების ერთ სივრცეში შეკრება, ერთმანეთთან წარმატებული საქმიანი კავშირების ხელშეწყობა. წელს სამიტი განსხვავებული თემით გაიხსნა. კერძოდ, თემა “ბედნიერება და განვითარება” ტრენერებმა აუდიტორიას შესთავაზეს ინოვაციური კონცეფციით -„მოვისმინე, მონაწილეობა მივიღე და გამოვცადე!“
ღონისძიება გამორჩეული იყო ნოვატორული პროგრამით, დაჯილდოებებითა და გამოსვლებით ბედნიერებისა და განვითარების თემაზე. ასევე, მოეწყო ისეთი ორგანიზაციების გამოფენები, რომლებიც თანამშრომლების განვითარებასა და ბედნიერებაზე ზრუნავენ.
სამიტში მონაწილეობა 200-ზე მეტმა ტრენერმა, ტრენინგ სფეროს წარმომადგენელმა და დაინტერესებულმა პირმა მიიღო.
წლევანდელი სამიტის სპიკერები იყვნენ: ალექსანდრე ჯეჯელავა: „ჩქეფ-ოსტატი“ Flow-Master; ლალი ბადრიძე და ქეთი ჟვანია ტაისონი: „როცა გეტყვი ი, მაშინ გამოდი“; ​პაატა პაპავა: „გამარჯობა, მე ვარ ფასილიტატორი“; ​თინათინ რუხაძე: „ბედნიერებას ვერ წაგვართმევენ“; მარიკა ნებიერიძე: „ცვლილება, განვითარება, ბედნიერება“; ​ნინო მიქავა: „როდის მოაქვს განვითარებას ბედნიერება?“; ილია ნიკაჭაძე: „მადლიერების ბედნიერება“. სამიტის მოდერატორები: თორნიკე გურული და თამარ კანაშვილი.
ტრენერთა ასოციაციის ღონისძიების ფარგლებში Hotsale.ge-მ გაათამაშა საგზურები საქართველოს პრემიუმ ტიპის შემდეგ სასტუმროებში:
სუატის რეზორტ ყაზბეგი • SUATIS RESORT KAZBEGI
Suatis Resort Kazbegi - გამოირჩევა შთამბეჭდავი ხედებითა და ბუნებით. Სასტუმრო დაკომპლექტებულია პროფესიონალი პერსონალით და დამსვენებლებს სთავაზობს გარემოს, სადაც ყველაფერია მშვიდი, კომფორტული, უსაფრთხო დასვენებისთვის და შესაძლებელია როგორც, გართობა, ისე განტვირთვა.
სასტუმროში სხვადასხვა კატეგორიის 40 ოთახია წარმოდგენილი. ფუნქციონირებს ფინური საუნა, სავარჯიშო დარბაზი და რესტორანი, რომლის ხედებიც ყაზბეგის მთებზე იშლება.
Suatis Resort Kazbegi იდეალური ადგილია კონფერენციებისა და საქმიანი შეხვედრებისთვის. Მიმდინარე ზაფხულს სასტუმრომ დამსვენებლებს განსაკუთრებული სიახლე შესთავაზა: საცხენოსნო და კვადრო ტურები, რომელიც კიდევ უფრო საინტერესოსა და თავგადასავლებით სავსე დასვენებას გპირდებათ საქართველოს ულამაზეს მთებში.
სვიანა რეზორტი • SVIANA RESORTS
"სვიანა რეზორტი” გამორჩეულია დახვეწილი ინტერიერით, კომფორტული, სტუმარზე მორგებული სხვადასხვა კატეგორიის ნომრებით, ეკო კოტეჯებით, უგემრიელესი ქართულ-ევროპული სამზარეულოთი, 2 სხვადასხვა სარესტორნო სივრცით, სამაგიდო თამაშებით, საბავშვო გასართობი სივრცეებით, აუზი როგორც ზრდასრულებისთვის, ასევე პატარებისთვის, საუნითა და სპა პროცედურებით.რაც მთავარია, ყველა სერვისს მისაღებ ფასად მიიღებთ.
Akhaltsikhe Inn • ახალციხე ინნ
“ახალციხე ინნ” უკვე გაიხსნა და დამსვენებლებს საუკეთესო დღეების გატარებას ჰპირდება. „ინნ ჰოსფითალითის“ ქსელში შემავალი მეოთხე სასტუმრო მომხმარებელს მრავალფეროვან მომსახურებას სთავაზობს. მისი კონცეფცია აერთიანებს მესხეთის კულტურასა და ისტორიას და ერწყმის თანამედროვეობას, რაც ინტერიერის დიზაინშიც არის ასახული. „ახალციხე ინნ“ სამცხე-ჯავახეთის მუნიციპალიტეტში ქალაქ ახალციხის ისტორიულ ცენტრში მდებარეობს.
სასტუმრო 115 ინდივიდუალური ნომრისგან შედგება. თითოეულ ოთახს აქვს ფრანგული სტილის აივანი. კომპლექსის პირველ სართულზე ბარისა და რესტორნის რამდენიმე სივრცეს შეხვდებით, სადაც მესხურ ტრადიციულ კერძებს დააგემოვნებთ. „ახალციხე ინნ-ში” განთავსებულია სპა, აუზი, ფიტნეს დარბაზი და საუნები.
აღსანიშნავია, რომ დანაზოგების ყველაზე მასშტაბური პლატფორმა საქართველოში უკვე, წლებია ტრენერთა ასოციაციის პარტნიორია. Hotsale.ge ამ ტრადიციის გაგრძელებასა და ღონისძიების მონაწილეებისთვის საინტერესო სიურპრიზების გაკეთებას. მომავალშიც გეგმავს.