"დაბადების დღის სიურპრიზი ჩვენგან საუკეთესო ქმარს და მამას" - რა სიურპრიზი გაუკეთა ნანუკა გუდავაძემ მეუღლეს დაბადების დღეზე
23 დეკემბერს ბერა ივანიშვილი იუბილარი იყო. მეუღლემ და შვილებმა მას ეს დღე განსაკუთრებულად მიულოცეს და სიურპრიზი გაუკეთეს. "დაბადების დღის სიურპრიზი ჩვენგან საუკეთესო ქმარს და მამას" - წერს ნანუკა გუდავაძე.
2023 წლის 20 მარტს მათ მეორე ვაჟი, დადუ ივანიშვილი შეეძინათ. თუკი წყვილი აქამდე სოციალურ ქსელში, მათ შორის, "ტიკ-ტოკზეც", აქტიურობით გამოირჩეოდა და ხშირად აზიარებდა როგორც ფოტოებს, ისე ვიდეოებს, ბოლო დროს ისინი პასიურად ყოფნას ამჯობინებდნენ. ცოტა ხნის წინ კი დაწერეს, რომ ისინი სოციალურ ქსელსუბრინდებიან და ვიდეობსა და ფოტოებს გამომწერებს აქტიურად გაუზიარებენ. განაგრძეთ კითხვა
ბედნიერება და სიკეთე, სიკეთისმკეთებელ ოჯახს!
მოქალაქე1
!!!!!! გაიხარონ და იბედნიერონ ოღონთ ცოტა ჭკუა მოიხმარონ ამ გაუბედურებულ და ჩამოფხავებულ ქვეყანას ( შაქართველოს ვგულისხმობ რომ მიხვდეთ) მის ხალხს პატივი სცენ ეს სირცხვილია ეს გუდავაძე თუ კუტავაძეც რამ გამოატვინა...მოკლედ რაც არიან ეს არიან.ძალიანაც კარგი. .
View this post on Instagram
A post shared by Nanuka Gudavadze (@nanukagudavadze)