მიიღე განსაკუთრებული შეთავაზებები მხოლოდ ოფიციალური  Samsung-ის შეძენისას
Samsung-ის ოფიციალური წარმომადგენლობა საქართველოში გირჩევთ შეიძინოთ სამსუნგის სმარტფონები მხოლოდ ოფიციალური ჰოლოგრამით. სამსუნგის ოფიციალური პარტნიორები საქართველოში არიან საყოფაცხოვრებო და მობილური მოწყობილობების მაღაზიები – ალტა, ელიტ ელექტრონიკსი, მეგატექნიკა, მეტრომარტი და ასევე, ყველა ის მაღაზია, სადაც სამსუნგის სმარტფონები მხოლოდ სამსუნგის ოფიციალური ჰოლოგრამით იყიდება.
ჰოლოგრამიანი სმარტფონის შეძენისას, თქვენ არა მხოლოდ ყიდულობთ გარანტირებულად ახალ და ორიგინალ პროდუქტს, არამედ იღებთ დამატებით სარგებელს. სამსუნგის ფლაგმანი მოდელების: Galaxy Z Fold3 და Z Flip3, Galaxy S21 და Galaxy Note20 სერიის სმარტფონების შეძენისას, თქვენ საჩუქარად გადმოგეცემათ „უსაზღვრო ეკრანის 1 წლიანი გარანტია“ - რაც გულიხსმობს, 1 წლის განმავლობაში, ნებისმიერი მიზეზით დაზიანებული ეკრანის შეცვლას, მხოლოდ მომსახურების ფასად;
ასევე, Galaxy Z და S21 სერიის შეძენისას, სამსუნგი გაძლევთ უნიკალურ შანსს ისარგებლოთ Trade-In აქციით - ჩააბაროთ თქვენი ნებისმიერი ბრენდის ძველი სმარტფონი და შეიძინოთ სამსუნგის ფლაგმანები კიდევ უფრო განსაკუთრებულ ფასად.
ყოველთვის გახსოვდეს, რომ ჰოლოგრამა გიცავს! და გასაჩუქრებს..