ზუგდიდში 60 წლის ქალი დააყაჩაღეს, შემდეგ კი ფიზიკურად გაუსწორდნენ - რას აცხადებენ შსს-ში
ზუგდიდში 60 წლის ქალი დააყაჩაღეს, შემდეგ კი ფიზიკურად გაუსწორდნენ. მას სხეულის მრავლობითი დაზიანება აქვს. ქალს სათანდო მკურნალობა და კვლევები ზუგდიდის რეფერალურ ჰოსპიტალში უტარდება.
"მდგომარება სტაბილურია, თუმცა მძიმე. იმყოფება გადაუდებელი მედიცინის განყოფილებაში. ველოდებით კვლევის პასუხებს. ოთხი ნეკნი აქვს მოტეხილი, აპარატზე არ არის“,- განაცხადეს საავადმყოფოში.
როგორც შს სამინისტროში "ინტერპრესნიუსს“ განუცხადეს, მომხდართან დაკავშირებით გამოძიება ორი - 179-ე და 143-ე მუხლით მიმდინარეობს, რაც ყაჩაღობას და თავისუფლების უკანონოდ აღკვეთას გულისხმობს.
პოლიტპატიმრებს ხელი არ ახლოთ!!!
თან არჩევნებია წინ!!!
თბილისელი
ოპოზიციავ გამოაცხადეთ ეს ყაჩაღები პოლიტპატიმრებად!
სქესობრივი დანაშაული არასრულწლოვნის მიმართ - გორის რაიონში ერთი პირია დაკავებული
"საუბრები, რომ "კლანი" არსებობს, დემაგოგიაა -  შეგიძლიათ, ჩემი კავშირები გამოიკვლიოთ" - რას ამბობს იუსტიციის საბჭოს ახლად არჩეული წევრი?
სამართალდამცველებმა გუმათში, რკინის ჯებირები კვლავ აღმართეს - რას უკავშირებენ "ნამახვანჰესის" მოწინააღმდეგეები ხეობაში პოლიციის მობილიზებას