რუსთაველის თეატრი ხსნის იმ სპექტაკლს, რომელშიც ბესო ზანგური თამაშობს
რუსთაველის ეროვნული თეატრი ხსნის სპექტაკლს, სადაც ბესო ზანგური თამაშობდა. ამის შესახებ განცხადება თეატრის "ფეისბუქის" გვერდზე გავრცელდა.
"რუსთაველის ეროვნული თეატრი გმობს ძალადობას და შექმნილი ვითარებიდან გამომდინარე იღებს გადაწყვეტილებას და ხსნის 17 აპრილს დანიშნულ სპექტაკლს "იულიუს კეისარი".
ბილეთები შეგიძლიათ დააბრუნოთ თეატრის სალაროში, ხოლო საიტზე www.biletebi.ge შეძენილი ბილეთების თანხა დაგიბრუნდებათ ანგარიშზე" - ნათქვამია განცხადებაში.
სპექტაკლში ბესო ზანგური ბრუტუსის როლს თამაშობს.
23:12 / 13-04-2021
რობერტ სტურუა ბესო ზანგურის შესახებ ნინუცა მაყაშვილის განცხადებებს ეხმაურება - რეჟისორის სკანდალური პოსტი და საზოგადოების უმწვავესი კომენტარები
13:20 / 14-04-2021
"ფემინისტთა სახლში ხომ არ ერევა ეს ღირსეული სასახლე" - ბესო ზანგური თამთა ინაშვილს პასუხობს და წერს, რომ დაწყებული კამპანია სტურუას წინააღმდეგაა მიმართული
20:09 / 14-04-2021
"მიყვებოდა, რომ იწვა ლოგინში, აზრს ვერ ხედავდა ცხოვრების... ჩემთვის კი ვიფიქრე, ამას რაღაც მიზეზი ექნებოდათქო" - რას იხსენებს ფაცაცია მაყაშვილზე?
10:44 / 16-04-2021
"იმ ღამეს არც გვიკამათია. დილით კოცნით გამაცილა... მეგონა სახლში და ყოფილა ბათუმში. იცოდა, რომ ტყუილს არ ვაპატიებდი" - ზანგური ყოფილი ცოლის ბრალდებებს დეტალურად პასუხობს
ცნობისთვის, გადაცემა "ფარულ კონვერტში" ნინუცა მაყაშვილმა თქვა, რომ ყოფილ მეუღლესთან დაშორების მიზეზი ძალადობა იყო. როგორც მან აღნიშნა, ბესო ზანგური მას ფიზიკურადაც უსწორდებოდა და ამ ყველაფერს თავი გაქცევით დააღწია. ბესო ზანგურმა ყოფილი მეუღლის ბრალდებები უარყო და მას სასამართლოში ჩივილით დაემუქრა.
76
ესეც თქვენი მოპოვებული თავისუფლება და დემოკრატია. ცოტაც თუ გაგრძელდა ქუჩაში დაჭამტ ერთმანეთს და მხედრიონობა ხომ გახსოვტ??? გადააასწრებტ .
ttt
ცინიკოსი სტურუა.ყველაზე დიდი მოძალადე სამხატვრო ხელმძღვანელია.მიტომ ყავას შეკრებილი მოძალადეთა დასი.
"რუსთაველის ეროვნული თეატრი გმობს ძალადობას და შექმნილი ვითარებიდან გამომდინარე იღებს გადაწყვეტილებას და ხსნის 17 აპრილს დანიშნულ სპექტაკლს "იულიუს კეისარი''.
"პიკურ მდგომარეობაში ვართ, რაც სავარაუდოდ, 2 კვირას გაგრძელდება, შემდეგ უნდა დაიწყოს კლება" - როგორი მოლოდინი აქვთ პანდემიასთან დაკავშირებით მთავრობაში