გოგი წულაია ციხის საავადმყოფოში გადაიყვანეს
პოლიტიკოსი გოგი წულაია ჯანმრთელობის მდგომარეობის გაუარესების გამო, ციხის საავადმყოფოში გადაიყვანეს. ამის შესახებ „ინტერპრესნიუსს“ წულაიას ადვოკატმა ვალერი გელბახიანმა განუცხადა.
“ჩემთან იყო შეხვედრა ჩანიშნული, მაგრამ ეს ვერ მოხერხდა. გამოსასვლელში ცუდად გახდა, დაეცა და საავადმყოფოში გადაიყვანეს“, - განაცხადა ადვოკატმა.
ცნობისთვის, გოგი წულაიას ბრალი სისხლის სამართლის კოდექსის 138-ე მუხლით წარუდგინეს, რაც სექსუალური ძალადობის მსგავს ქმედებას გულისხმობს. თავდაპირველად, გამოძიება სისხლის სამართლის კოდექსის 126-ე მუხლით მიმდინარეობდა, რაც ძალადობას გულისხმობდა. შსს-ს ინფორმაციით, წულაიამ ნაქირავებ ბინაში ნაცნობ ქალზე იძალადა.
წულაია მისთვის აღკვეთის ღონისძიების შეფარდების დღიდან, 19 მარტიდან მოყოლებული შიმშილობს.
OEEEEEEEEEEEE
გამოუშვით ეს კაცი მანამ მორჩება ძიება,,,,არ გახადეს რასპუტინი თუ ბორჟია!!!
აკაკი
თავიდან (და ზოგადად) კი მეცინებოდა მაგ ტიპზე, მაგრამ ახლა უკვე მეცოდება. მაგარ შარში გახვიეს. შემთხვევით არ მომხდარა ეგ ამბავი.
შრომის ინსპექციამ 10 000 ლარით დააჯარიმა სასტუმრო, სადაც რუს შოუმენებს მასპინძლობენ
"ვლადიმერ პოზნერს, რომელიც აშშ-ის მოქალაქეა, არ დაურღვევია კანონი ოკუპაციის შესახებ" - რა განცხადებას ავრცელებს შსს?
"არაზუსტი ფაქტები და ცრუ ჩვენებები ჰქონდათ, ჩვენი ინფორმაციით დადგნენ სწორ გზას" - მეგი ბაქრაძის ოჯახს პროკურატურა საქმის მასალებს ორ დღეში გადასცემს