გადაუდებელი სამუშაოების გამო 3 თებერვალს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება.
როგორც „ინტერპრესნიუსს“ „თელასიდან“ აცნობეს, სამგორის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო, 12:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 დასახლების I, II მიკრორაიონების და გახოკიძის ქუჩის მოსახლეობას.
გლდანის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ონის, შეშელიძის, ხევძმარის, შენგელიას და მარკ ბრონშტეინის ქუჩების მოსახლეობას.
მთაწმინდის რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ოქროყანის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი წავკისის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონში, გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ფარნავაზის გამზირის, ვაშლიჯვრის დასახლების, გოძიაშვილის, მუხრან მაჭავარიანის და თოფურიძე ვალენტინის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას II კვარტლის, ნაფეტვრების გზის მიმდებარე ტერიტორიის, ფხაკაძის, დანელიას და იოსელიანის ქუჩების მოსახლეობას.
სულ ასტროლოგების ბრალია, აქ მერია არაფერ შუაშია...
დიდი ბედნიერებაა რომ ასე მოწესრიგებულია ეს სამსახური ბევრს გვახსოვს დრო შუქი რომ წავიდოდა და არ ვიცოდით ერთ საათში მოვიდოდა თუ ერთ კვირაში. წყალზეც ასე გვაწვდიან ინფორმაციას და კარგია მაგრამ იქნებ წაიკითხოს ვინმე კომპეტენტურმა ვაზისუბნის კორპუსთან წელიწადში რამდენჯერმე ერთიდაიგივე ადგილას გამოჟონავს წყალი მოვა მესიჯი, მოვლენ,ამოთხრიან შეაკეთებენ წავლენ ეს არაფერი მარა მესამე სართულამდე სილით იჭედება ონკანები და წელიწადში გვიწევს ორი-სამი ონკანის შეცვლა. ამ საახალწლოდ ამ პანდემიაში სულ არ მინდოდა ხელოსნები სახლში ეს სულ იაფიანი ონკანი და ვინტილები დამიჯდა 80 ლარი, ხელობა 70 ლარი , აქეთ ვერ გავათბე სახლი და 5 ლარით მეტი დავხარჯე გაზზე და ვერ მივიღე დაფინანსება მე უმუშევარი, მოხუცი მშობლების პენსიას დააწვა ეს