„კარფურში“ ქვითარი კვლავ მომგებიანია! - 35 ლარის შენაძენზე მომხმარებლებს ქულები და საჩუქრები ელოდებათ
საქართველოში ჰიპერმარკეტებისა და სუპერმარკეტების უდიდესი ქსელი კარფური, რომელიც მუდმივად ანებრივრებს ერთგულ მომხმარებლებს მაღალი ხარისხის პროდუქციის ფართო არჩევანით, ხელმისაწვდომი ფასებითა და უამრავი საჩუქრით, ამჯერად ვიზიტორებს კიდევ ერთ სასიამოვნო სიურპრიზს სთავაზობს:
20 ნოემბრიდან - 30 ნოემბრის ჩათვლით, კარფურის ნებისმიერ ფილიალში 35 ლარის შენაძენზე, ყველა მომხმარებელი ავტომატურად ჩაერთვება კამპანიაში და მიეცემა მოგების შანსი. საჩუქრები გამოჩნდება ქვითარზე და იქნება ორი სახის:
• ტექნიკა და მცირე ტექნიკა
• My Club - ის ქულები (გათამაშებაში მონაწილეობის მისაღებად მომხმარებლებმა უნდა გამოიყენონ "MyCLUB" - კარფურის ლოიალურობის პროგრამა. დაიწყე MyCLUB შტრიხკოდის გამოყენება გადახდის დახლზე კარფურში შოპინგის დროს, ან მიიღე MyCLUB ბარათი კარფურის მაღაზიებში).
მნიშვნელოვანია, რომ ყველა მომხმარებელი ყურადღებით დააკვირდეს ქვითარს, რადგან ქვითარი მომგებიანია და გამარჯვების შანსი სწორედ მასზეა გამოსახული. მარტივ კითხვაზე პასუხის გაცემისას კი გამარჯვებული ქვითრის მფლობელი მიიღებს მისთვის განკუთვნილ პრიზს. საერთო ჯამში, ხელმისაწვდომია 1190 პრიზი, მათ შორის:
წვრილი და მსხვილი ტექნიკა:
გარე საქანელა, სმარტფონი, მტვერსასრუტი, მაღალი წნევით რეცხვის აპარატი, თმის საშრობი, ბლენდერი, მიქსერი, ტოსტერი, უთო, ჩაიდანი, ყავის აპარატი, ლეპტოპი, სათამაშო კონსოლი, ფოტო აპარატი, ყურსასმენი, მაცივარი, ჭურჭლის ნაკრები, ქვაბების ნაკრები, ჩემოდანი.
გარდა ამისა, მომხმარებლებს საშუალება ეძლევათ მოიგონ 10,000 My Club ქულა.
20 ნოემბრიდან - 30 ნოემბრის ჩათვლით, „გაატარე მაი ქლაბი და მიიღე მოგების შანსი! კარგად დააკვირდით თქვენს ქვითარს! იცოდეთ, რომ „ქვითარი მომგებიანია“ და მოგების შანსი გაქვთ 35 ლარის შენაძენზე კარფურის ყველა ფილიალში.
ვინც ჯერ კიდევ არ გამხდარა მაი ქლაბის წევრი, შევახსენებთ უმარტივეს წესებს დასარეგისტრირებლად:
როგორ გავხდეთ ყველაზე დამზოგველი კლუბის წევრები
• იმისათვის რომ გახდე “მაი ქლაბ”-ის წევრი, საჭიროა დარეგისტრირდე “Carrefour Georgia”-ს აპლიკაციაში რომელიც ხელმისაწვდომია Play store-სა და APP store-ში.
• დარეგისტრირდით და დაიწყეთ „მაი ქლაბ“ ბარკოდის გამოყენება სალაროსთან მისი წარდგენით კარფურში ყოველი ვიზიტისას, ან მიიღეთ “მაი ქლაბ” ბარათი კარფურის მაღაზიებში.
• “მაი ქლაბის” ანგარიშზე დააგროვებთ: 1 ქულას ყოველ დახარჯულ 1 ლარზე, “მაი ქლაბის” შერჩეულ კატეგორიებზე.
• 100 ქულა = 10 ლარს
• ქულების გასახარჯად ანგარიშზე უნდა იქონიოთ მინიმუმ 100 ქულა.
• დააგროვე მეტი, დაზოგე მეტი!
გადმოწერეთ კარფურის აპლიკაცია: