თამარ ბაჩალიაშვილის ოჯახი და ადვოკატი გენერალურ პროკურატურასთან ხვალ განცხადებას გააკეთებენ
გარდაცვლილი პროგრამისტის, 23 წლის თამარ ბაჩალიაშვილის ოჯახის წევრები და ადვოკატი გენერალურპროკურატურასთან განცხადებას გააკეთებენ.
როგორც „ინტერპრესნიუსს“ ოჯახის ადვოკატმა მიხეილ რამიშვილმა განუცხადა, უწყებასთან განცხადება ხვალ, 6 აგვისტოს, 12:00 საათზეა დაგეგმილი.
ცნობისთვის, დღეს შინაგან საქმეთა სამინისტრომ თამარ ბაჩალიაშვილის საქმის გამოძიების მიმდინარეობასთან დაკავშირებით შუალედური ინფორმაცია გამოაქვეყნა.
უწყების ინფორმაციით, ბაჩალიაშვილი გაუჩინარების წინა დღეს საკუთარი კომპიუტერიდან გაეცნო ინფორმაციას, "რა მოსდის ფეისბუქ გვერდს გარდაცვალების შემთხვევაში", ერთი თვით ადრე კი ინტერნეტში ეძებდა სტატიებს თვითმკვლელობის გზების შესახებ.
ტასო
ძალიან დიდი ბოდიში მაგრამ უკვე ნამეტანი ამოხვედით ყელში,მაინტერესებს,რაც თქვენი შვილი გარდაიცვალა რამდენჯერ იყავით სასაფლაოზე.თუ ნაცხროვამ იმდენი გადაგიხადათ რომ მკვდარი აღარ გაინტერესებთ,თუ ასეა თემა მაინც შეცვალეთ,საცოდავი გოგო ალბად თავისი მშობლების საქციელის გამო მიწაში ტრიალებს.
ბათუმი-თბილისის XII საერთაშორისო ფესტივალი "ღამის სერენადები"
"ნინიმ ავღანეთიდან ჩამოსული მამა რომ დაინახა ეგონა მელანდებაო და პირჯვარს იწერდა" - ვინ არიან მამა-შვილი, რომელთა ვიდეომ "ფეისბუქი" მოიცვა