პარტია „გამარჯვებული საქართველოს“ ლიდერის ირაკლი ოქრუაშვილის განცხადებით, მას ბიძინა ივანიშვილისთვის მხოლოდ კარგი უნდა. როგორც ოქრუაშვილი აცხადებს, ივანიშვილის სულ 3 არჩევანი აქვს - კარგი, ცუდი და ძალიან ცუდი.
„ბიძინა ივანიშვილისთვის მინდა მხოლოდ კარგი. მას აქვს 3 არჩევანი - კარგი, ცუდი და ძალიან ცუდი. მე მას მხოლოდ კარგს ვუსურვებ. კარგი არის ხელისუფლების ცვლილების შედეგად ოპოზიციაში გადასვლა; ცუდი არის პოლიტიკის და ქვეყნის დატოვება; ძალიან ცუდი არის იქ გადასვლა, სადაც გუშინ მე და გიგი ვიყავით. ის რას აირჩევს, მე ვერ გეტყვით, ხანდახან მისი ქმედებები ლოგიკაში არ ჯდება,“ - აღნიშნა ირაკლი ოქრუაშვილმა „ლეიბორისტული პარტიის“ ოფისში ოპოზიციის შეხვედრაზე.
"ლეიბორისტული პარტიის" ოფისში საარჩევნო სისტემის ცვლილებებთან დაკავშირებით ოპოზიციური პარტიების წარმომადგენლები არიან შეკრებილნი.
სამი უტიფარი. საკუთარ გადაფურთხებულს ასე ამაყად ლოკავდეს, ჯერ არავინ მინახავს. ფუუუუ....
ქვეყნის სირცხვილი ასეთი ოპოზიცია რომ ყავს ,მთავროში ბრუნდებით ამას ხალხი გადაწყვეთს და ამდენი დამნაშავეს გვერდით კი შალიკო დზაან შესაფერისად გამოიყურებით,