ვერცხლის სამკაულის მაგიური ძალა
ვერცხლი, ოდითგანვე მიჩნეული იყო მთვარის მეტალად. იგი შესანიშნავად იჭერს მთვარის ენერგეტიკას, ამიტომ მისი ტარება ყველაზე მეტად ე.წ. "ლუნარებისთვისაა" მისაღები, ანუ ადამიანებისთვის ვის პირად ჰოროსკოპშიც მთვარისა და კირჩხიბის ზოდიაქოს გავლენა ძლიერია.
ვერცხლს ხანგრძლივად შეუძლია შეინახოს მფლობელის ენერგეტიკული ინფორმაცია. სპეციალისტები თვლიან, რომ ამ მეტალის ტარება ღრმად ემოციური ადამიანებისთვისაა მისაღები. არ არის სასურველი ვერცხლის სამკაული პრაგმატულმა, ზედმეტად რაციონალურმა ადამიანებმა ატარონ. ვერცხლი "ვერ იტანს" ასევე პედანტურ და ბიუროკრატ ადამიანებს. ვერცხლის სამკაულს ნეგატიური ემოციური აურის განმუხტვის ძალა აქვს. იგი შესანიშნავად "გრძნობს" მფლობელის განწყობას. ადამიანებს მკაცრი პრინციპებით, სასტიკი ხასიათით და ზედმეტად სწორხაზოვანი აზროვნებით ვერცხლის სამკაული ხშირად "გაურბის" - ის მათ ეკარგება ხოლმე.
ვერცხლს ახასიათებს მფლობელთან ძლიერი, ემოციური კავშირის დამყარება. ამიტომ სიფრთხილით მოეკიდეთ იმ ვეცხლის ნივთებს, რომელიც მემკვიდრეობით გერგოთ. მათში აუცილებლად იქნება გარკვეული ინფორმაცია, რომელიც გარდაცვლილის ცხოვრებას შეეხება... განაგრძეთ კითხვა