თბილისის რომელ უბნებს გაეთიშებათ ელექტროენერგია ხვალ
დედაქალაქის რამდენიმე უბანს ხვალ ელექტროენერგიის მიწოდება შეეზღუდება. ისნის რაიონში გეგმური სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სამრეწველოს დასახლების, ვაზისუბნის III მიკრორაიონის II კვარტლის, მოსკოვის გამზირის, ნარგიზის შესახვევის, ბოგდან ხმელნიცკის, ივლეთის, წალენჯიხის, ტოლენჯის, ყვარლის, კაკაბეთის, მესხეთის, ყარყარაშვილის, თეთრიწყაროს, ციხისძირის, რიჩარდ ჰოლბრუკის, ნავთლუღის, იუნკერთა, წულაძის, შალვა დოლიძის, დიდგორის და ნინიძის ქუჩების მცხოვრებლებს.
მთაწმინდის და კრწანისის რაიონებში 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ერეკლე მეორის მოედნის, ოქროყანის, ორთაჭალის, წინანაურის, შავთელის, ბარათაშვილის, ჩახრუხაძის, ნაკაშიძის, კრწანისის, ავლევის, იეთიმ გურჯის და ვერცხლის ქუჩების მცხოვრებლებს.
საბურთალოს რაიონში 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის პლატოს III მიკრორაიონის I და II კვარტლების მცხოვრებლებს.
დიდუბის რაიონში 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი წერეთლის გამზირის და კედიას ქუჩის მცხოვრებლებს.
სამგორის რაიონში 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ავეჯის კომბინატის დასახლების, მოსკოვის გამზირის IV და V კვარტლების მცხოვრებლებს.
გლდანის რაიონში 11:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი გლდანის, გლდნის მასივის VII და VIII მიკრორაიონების მცხოვრებლებს.
ვაკის რაიონში 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ჭავჭავაძის გამზირის და ატენის ქუჩის მცხოვრებლებს.
კომპანია ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. სამუშაოების დასრულების შემდეგ აბონენტებს ელექტრომომარაგება აღუდგებათ.