რატომ უნდა დათმოს ოცნებამ რამე ნაცებო? თქვენს ბელადს ასე აწყობს და ამიტომ? აგიჩემებიათ პატარა ბავშვივით არჩევნები გაყალბდაო და შესაბამისი არგუმენტები არ გაგაჩნიათ! ძლივს მართლა დემოკრატიულ ქვეყანას ვეღირსეთ და გინდათ ხელოვნურად არიოთ! დემოკრატია რომაა ეს ფაქტია. პარლამენტში მოხვდა საკმაოდ დიდი რაოდენობით ოპოზიცია(9 პარტია),მეორე, მედია სრულად თავისუფალია, მესამე, სასამართლო თავისიფალია(თქვენ სპეციალურად ლანძღავთ იმის გამო რომ თქვენი ლიდერები გაასამართლა),ციხეებში ხალხს არ აწამებენ, ხალხს ნორმალური ჯანდაცვა ეღირსა, საქართვრლოში თითქმის ყველა სოფელში დაიგო გზა ,ხიდები,( ნუ ოღღობეები ყველა არა ჯერ),ყველა სოფელში არის წყალი მიყვანილი,ყველგან მიდის გაზი,ყველაგან გამოიცვალა ელექტო გაყავნილობა,ყველა რაიონში მივიდა ინტერნეტი,შემოვიდა ციფრული მაუწყებლობა,სწავლა ბაღებში გახდა უფასო,ღვაწლმოსილ პედაგოგებს მისცეს 2 წლის გასასვლელი(ათასობით ლარი თითოეულს და გააცილეს სკოლიდან) და დაუტოვეს პოლისი,წიგნები ბავშვებისთვის უფასო, შემოიღეს ძალიან კარგი მთის კანონი,7 თვე დენი და გაზი უფასოდ,პროკურატურამ ასობით ადამიანს დაუბრუნა უკანონოდ ჩამორთმეული ქონება(ბიზნესები,სახლები,მანქანები ,მიწები)!1 მილიარდის გაუსტუმრეს ბანკის ვალი გაშავებულებს, ევროპასთან და ჩინეთთან თავისუფალი ვაჭრობა,ევროპასთან უვიზო მიმოსვლა,აშენდა და გარემონტდა(მაგ ვარძია) უამრავი კულტურული და სამედიცინო ცენტრი( ტექნოლოგიური უნივერსიტეტი ქუთაისში,რუხის საავადმყოფო და უამრავი აქ ვერ ჩამოვთლი),აუშენდათ დევნილებს სახლები ათასობით,აშნდა 26 ჰესი(კიდევ შენდება),ბევრი საწარმო(ტექსტილი და სხვა). რაც მთავარია მშვიდობაა და ვისაც მუშაობა უნდა ყველა მუშაობს! ასე რომ ნაცებო თქვენი პროპაგადა არ გავა ხალხი ბრძენია და ევროპაც ბრძენია ვეღარ მოატყუებთ!