ყაზახური ხალიკ ჯგუფის წევრმა, სს “ხალიკ ბანკი საქართველო“-მ, კორონავირუსის წინააღმდეგ ბრძოლის მხარდასაჭერად 50,000 ლარი გადარიცხა
ყაზახური ხალიკ ჯგუფის წევრმა, სს “ხალიკ ბანკი საქართველო“-მ, სამოქალაქო პასუხისმგებლობის და ქვეყანაში შექმნილი ვითარების გათვალისწინებით, კორონავირუსის წინააღმდეგ ბრძოლის მხარდასაჭერად 50,000 ლარი გამოყო. თანხა, ვირუსის წინააღმდეგ ბრძოლის სპეციალურად შექმნილ #StopCovid ფონდში გადაირიცხა.
სს „ხალიკ ბანკი საქართველო“, შეტანილი ფინანსური წვლილით, მხარს უჭერს სოციალურ და ჯანდაცვის აქტივობებს, რომელთა სწორი განცხორციელებაც არის ვირუსის დამარცხების ეფექტური საშუალება. მხოლოდ ძლიერი სოლიდარობით და მაღალი სოციალური პასუხისმგებლობით არის შესაძლებელი გამოწვევის დაძლევა, რომლის წინაშეც დგას ახლა ქვეყანა.
ერთობლივი ძალისხმევით და რეკომენდაციების გათვალისწინებით, დარწმუნებულები ვართ, რომ ყველა სახის სირთულე გადალახული იქნება.#დარჩისახლში და ერთად ვიზრუნოთ ჩვენი და გარშემყოფების უსაფრთხოებაზე.
ალეკო
მეტი ვერ გაიმეტა ამხელა ბანკმა?
სტერეო +-მა და დიჯიტალ ტვ-მ სოციალურად დაუცველებს სააღდგომო საჩუქარი გადასცეს
მინერალური წყალი „ლიკანი“ გვთავაზობს სახალისო გამოწვევას #თავგადასავალისახლში და მთელი წელი ულევი ენერგიით ავსებას გვპირდება !