გარე სივრცე - ერეკლე გეწაძე (IKA AWARD 2018 გამარჯვებული)
დასაწყისი: 19:00 სთ; მისამართი: დოდო აბაშიძის #10
ექსპოზიცია გადანაწილებული იქნება არტარეას საგამოფენო სივრცის სამ პავილიონში. მარჯვენა პავილიონი დაეთმობა პოსტერის ნომინაციაში გამარჯვებული ნომინანტის - აჩიკო კანდელაკის მულტიმედიურ ნამუშევრებს.
მეორე, მარცხენა პავილიონი დაეთმობა გამარჯვებულს ნომინაციაში ილუსტრაცია - თეო თოიძე, რომელიც საკუთარ ნამუშევრებს წარმოგიდგენთ არა მხოლოდ კედელზე, არამედ რამდენიმე დადგმული ეკრანის საშუალებით.
ცენტრალურ პავილიონში წარმოდგენილი იქნება ლიტერატურის ნომინაციაში გამარჯვებული ნომინანტის - ბექა ყორშიას ლიტერატურული ინსტალაცია
პრემია იკას მუსიკის ნომინაციაში გამარჯვებული ერეკლე გეწაძე გამოფენის ფარგლებში წარმოგვიდგენს ლაივ პერფორმანსს არტარეას გარე სივრცეში. უნდა აღინიშნოს, რომ მუსიკოსი მსმენელის წინაშე წარდგება პროექტ „თვაილაითის“ ავტორ ტუსია ბერიძესთან ერთად.
პრემიის ოფიციალური წარმდგენია "ტერაბანკი"
რატომ დაბლოკეს "ცხელი ძაღლის" მე-4 სეზონი და როგორ გადაარჩინა ზაზა ურუშაძემ სერიები განადგურებას - რეჟისორის ინტერვიუ არქივიდან