გაზსადენზე მომხდარი ავარიის გამო გაზის მიწოდება 5 500 აბონენტს შეუწყდა - როდის აღდგება მიწოდება: “თბილისი ენერჯი“ განცხადებას ავრცელებს
შპს “თბილისი ენერჯის“ ინფორმაციით, გაზსადენზე მომხდარი ავარიის გამო გაზის მიწოდება დროებით 5 500 აბონენტს შეუწყდა.
კომპანიის ცნობით, გაზმომარაგების აღდგენა დაიწყება 25 თებერვალს 10:00 საათიდან და დასრულდება 18:00 საათისთვის.
“გაცნობებთ, რომ გაზსადენზე მომხდარი ავარიის გამო, 25 თებერვლის 00:30 საათზე გაზის მიწოდება ავარიულად შეუწყდა გლდანის II მ/რ-ში მდებარე კორპ. 24, 24ა, 24ბ, 25, 25ა, 25ბ, 26, 27, 27ა, 28, 28ა, 28ბ, 29, 29ა, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42ა, 43, 44, 45, 46, 47, 47ა, კორპ. 25ბ-ში (ყოფ. ბაგა ბაღის შენობა) მცხოვრებ მოსახლეობას, გლდანის "ა" მ/რ-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპ. 1, 2, 3, 4, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58ა, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, ქერჩის ქ. 5, აკაკი ვასაძის ქ. 13, 30, ასევე ფორე მოსულიშვილის ქ. 15-ში (ფორე მოსულიშვილის ქუჩის მიმდებარედ) მდებარე შპს “მმბ“-ს საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას, გლდანის “ა“ მ/რ, მოსულიშვილის ქუჩაზე - საჯარო სკოლა # 160-ს, საბავშვო ბაგა ბაღი # 89-სა და საბავშვო ბაგა ბაღი # 35-ს, სკოლა “ენ-ჯი“-ს, გლდანის “ა“ მ/რ - კორპ. 59-ის მიმდებარედ ფ/პ ნინო ჩიკვილაძის, ი/მ ნინა გიგინეიშვილის, ი/მ ირაკლი ბიბიაშვილის, ფ/პ გიორგი მოდებაძის, ასევე აღნიშნული კორპუსების მიმდებარედ განთავსებულ კომერციულ ობიექტებს.
გაზმომარაგების აღდგენა დაიწყება 25 თებერვალს 10:00 საათიდან და დასრულდება 18:00 საათისთვის.
“თბილისი ენერჯი“ ბოდიშს გიხდით აბონენტებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. გთხოვთ, ყურადღებით იყოთ და არ დატოვოთ გაზის ონკანები ღია მდგომარეობაში“, - აღნიშნულია გავრცელებულ ინფორმაციაში.
“გაცნობებთ, რომ გაზსადენზე მომხდარი ავარიის გამო, 25 თებერვლის 00:30 საათზე გაზის მიწოდება ავარიულად შეუწყდა გლდანის II მ/რ-ში მდებარე კორპ. 24, 24ა, 24ბ, 25, 25ა, 25ბ, 26, 27, 27ა, 28, 28ა, 28ბ, 29, 29ა, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42ა, 43, 44, 45, 46, 47, 47ა, კორპ. 25ბ-ში (ყოფ. ბაგა ბაღის შენობა) მცხოვრებ მოსახლეობას, გლდანის ,,ა,, მ/რ-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპ. 1, 2, 3, 4, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58ა, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, ქერჩის ქ. 5, აკაკი ვასაძის ქ. 13, 30, ასევე ფორე მოსულიშვილის ქ. 15-ში (ფორე მოსულიშვილის ქუჩის მიმდებარედ) მდებარე შპს “მმბ“-ს საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას, გლდანის “ა“ მ/რ, მოსულიშვილის ქუჩაზე - საჯარო სკოლა # 160-ს, საბავშვო ბაგა ბაღი # 89-სა და საბავშვო ბაგა ბაღი # 35-ს, სკოლა “ენ-ჯი“-ს, გლდანის “ა“ მ/რ - კორპ. 59-ის მიმდებარედ ფ/პ ნინო ჩიკვილაძის, ი/მ ნინა გიგინეიშვილის, ი/მ ირაკლი ბიბიაშვილის, ფ/პ გიორგი მოდებაძის, ასევე აღნიშნული კორპუსების მიმდებარედ განთავსებულ კომერციულ ობიექტებს.