დადასტურდა: რონალდუ საქართველოს ნაკრების წინააღმდეგ ძირითად შემადგენლობაში იქნება - რა თქვა მთავარმა მწვრთნელმა?
პორტუგალიის ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა რობერტო მარტინესმა საქართველოსთან ჯგუფური ეტაპის ბოლო მატჩის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
• მან დაადასტურა, რომ გუნდის ლიდერი და კაპიტანი კრიშტიანო რონალდო აუცილებლად ძირითად შემადგენლობაში იქნება.
მისივე თქმით, მეკარის პოზიციაზე როტიაცია არ უყვარს და ამიტომ კიპერი კვლავ დიოგო კოშტა იქნება, მოედანზე გასული ფეხბურთელები კი მოტივაციის უქონლობის მიუხედავად, მოსაგებად იბრძოლებენ.
პორტუგალიისა და საქართველოს ნაკრების დაპირისპირება ხვალ თბილისის დროით 23:00 საათზე დაიწყება და ჩვენ გუნდს ჯგუფური ეტაპის დასაძლევად გამარჯვება ესაჭიროება.
sportall.ge
მესი!!!
არა ბიჭო ასეთ მომენტს გამაზავს, რო გოლების რაოდენობა არ გაზარდოს რომლითაც დარწმუნებულია რო უკეთესია ყველაზე. ის თავის გუნდელებს არ მოავენებს და მთელი თამაში იაქტიურებს, რო ის გააკეთოს რაც ჯერ ვერ გააკეთა ამ ჩემპიონატზე. დააკვირდით მაგის ქცევებს გული აერევა კაცს თამაშის მიწურულს როცა ყველა დაღლილია ის კიდევ აიძულებს თანაგუნდელებს რო პასები უკეთონ კარის წინ და აბა ვინმემ გაბედოს კარში დარტყმა დაასწროს.