"ჩანს, რომ საერთაშორისო სავალუტო ფონდსაც აქვს საქართველოს მთავრობის ზოგიერთ გადაწყვეტილებასთან პრობლემები - არ მიკვირს" - ვიოლა ფონ კრამონი
არა მხოლოდ ევროკომისია და ევროპარლამენტი არ არიან კმაყოფილი საქართველოს მთავრობის პროგრესით, არამედ საერთაშორისო სავალუტო ფონდიც. ასე ეხმაურება ევროპარლამენტარ ვიოლა ფონ კრამონი საერთაშორისო სავალუტო ფონდის პროგრამის შეჩერების შესახებ ინფორმაციას.
“არა მხოლოდ ევროკომისია და ევროპარლამენტი არ არიან კმაყოფილი საქართველოს მთავრობის რეფორმების პროგრესით, არამედ ისე ჩანს, რომ საერთაშორისო სავალუტო ფონდსაც აქვს ამჟამინდელი მთავრობის ზოგიერთ გადაწყვეტილებასთან პრობლემები. არ მიკვირს”, - წერს ფონ კრამონი “ტვიტერის” პირად გვერდზე.
ერმილე გ.
ქ-ნმა გერინგმა (ჰერმანის შვილიშვილმა) იქნებ თავის მამიდას მიხედოს! თუ გულწრფელია, თქვას რამდენჯერ და რამდენი აქვს აღებული ლობისტებისაგან საქართველოს ხელისუფლების ლანძღვასა და პირსისხლიანი სააკაშვილის მხარდაჭერაში!
არც მე მიკვირს, შენ რომ არ გიკვირს! ეს ოსვენციმის ლეიტერშტანდარტფიურერს არ გავს ? ქმარი ისევ ვაჭრობს უკრაინული იარაღით ? აბა რას დადის არახამია ალისტრახოვიჩთან ? კიდე კეზეროვიჩ ალასანიებთან ?!