ტაბაწყურის ტბასთან მაშველებმა ცხედარი იპოვეს - გავრცელებული ინფორმაციით, გარდაცვლილი ტურისტია
ტაბაწყურის ტბასთან მაშველებმა ცხედარი იპოვეს. ამის შესახებ „ინტერპრესნიუსს“ საგანგებო სიტუაციების მართვის სამსახურში განუცხადეს.
გავრცელებული ინფორმაციით, გარდაცვლილი ტურისტია.
ტურისტის გაუჩინარების შესახებ ინფორმაცია გუშინ გავრცელდა.
თან კმაყოფილების ,,სმაილიკი" დაურთეთ ხოლმე-,,ეს რა დამზაფრავი ინფორმაცია მოვიპოევთტქო".ხომ ეს არის მიზანი,საზოგადოების დაზფრვა?ეს რომ არ იყოს,გააშუქებდით ლევან საგინაშვილის მიერ ტიტულის შენარჩუნებას,დიდი დოზით და ოპერატიულად.მსოფლიოში ყველაზე ძლიერი მკლავჭიდელი ქართველი კაცია,პატარა ამბავია?! მაგრამ არა,ხომ დაზფრვაა მიზანი1? ან გააშუქებდით მსოფლიოს ლეგენდა თქვენ ენაზე რომ ვთქვატ ,,,სტრონგმენია" სტუმრობს საქართველოს,ასევე ერთერთ საუკეთესო ქართველ ,,სტრონგმენს",მაგრამ არა, ,,,დაგატრენინგეს",როგორც თავის დროზე ,,კამსამოლები" და აბა კომკავშირის იდეებს ხომ არ გადაუხვევთ?! აფსუს,თქვენი ,,ჰოლდინგის" დამფუძნებელი?! კოშმარშიც ვერ წარმოიდგენდა რას დაამსგავსეთ მისი პირმშო და რას დაემსგავსეთ თავადპ.ს.აბა ჰე,დამბლოკეთ,კომკავშირულად შემიზღუდეთ გამოხატვის თავისუფლება