მაშველებმა ხანძრის დროს სახლში მყოფი მწოლიარე ქალი გადაარჩინეს - ფოტოები გორიდან
გორში, მაშველებმა ხანძრის დროს სახლში მყოფი მწოლიარე ქალი გადაარჩინეს. ინფორმაციას და შემთხვევის ადგილზე ფოტოებს საგანგებო სიტუაციების მართვის სააგენტო ავრცელებს.
"შინაგან საქმეთა სამინისტროს საზოგადოებრივი უსაფრთხოების მართვის ცენტრ 112-ში შემოვიდა ინფორმაცია, რომ გორში ერთ-ერთ საცხოვრებელ კორპუსში, მეოთხე სართულზე იყო ხანძარი და სახლში იმყოფებოდა მწოლიარე ქალი.
სახანძარო-სამშველო ჯგუფები ადგილზე უმოკლეს დროში გამოცხადნენ და ქალის ძლიერი დაკვამლიანებიდან უვნებლად გამოყვანა შეძლეს, მას ადგილზე სასწრაფო სამედიცინო დახმრების ექიმები ამოწმებენ. მეხანძრე-მაშველბმა კორპუსის ევაკუაციისას ასევე გამოიყვანეს 2 მამაკაცი.
ხანძარი ლოკალიზებულია, ქრობის სამუშაობში ჩართულია 3 ეკიპაჟი" - ნათქვამია ინფორმაციაში.
angel
გორელო მეხანძრეებო თუ რომელიმე მეხანძრე კითხულობთ ჩემს კომენტარს,გეუბნებით გმირები ხართ და საამაყო მაშველები...ყოჩაღ ბიჭებო,ყოჩაღ ყველა მეხანძრე-მაშველებს და ექიმებს.
ბათუმში ინფიცირებული მოზარდების რაოდენობა გაიზარდა - "ყველაზე პატარა წლის და ორი თვისაა, COVID-19 დაუდგინდათ მის დედას, მამას და ბებიას"