"მომდევნო 9 თვე სამყარო ცვლილებებითა და მოულოდნელობებით აღსავსე იქნება" - რაზე გვაფრთხილებენ ასტროლოგები
ასტროლოგი ხათუნა ნოელი მომდევნო 9 თვის ასტროლოგიური ასპექტების შესახებ წერს და რეკომენდაციებს გვთავაზობს:
"20 იანვარს მზე მერწყულის ზოდიაქოში გადავიდა. გილოცავთ, მერწყულებო, მომავალ დაბადების დღეებს და წარმატებულ სოლარულ წელიწადს გისურვებთ.
მერწყულებისთვისაც და არა მხოლოდ მათთვის, 20 იანვრიდან მოყოლებული 1 თვე სამყარო ცვლილებებით, სიახლეებით და ასევე მოულოდნელობებით აღსავსე იქნება. ეს პერიოდი საზოგადოებაში თანამოზრეების მოძიების, ახალი მეგობრების შეძენის, ძველებთან კი უფრო მჭიდრო ურთიერთობის დამყარების დროა. ამ დროს კოსმოსი იძლევა ახალ შესაძლებლობებს, ვიყოთ ჩართული საერთო შორსმიმავალ პროექტებში, ვიპოვოთ მიზანი, მოვიპოვოთ სულიერი თავისუფლება. ეს ის დროა, როდესაც ადამიანები ბევრად უფრო მეგობრულები ხდებიან, უფრო ადვილად ამყარებენ კონტაქტებს, იზრდება ინტელექტუალური ურთიერთობის მოთხოვნილება, და ადამიანები ცდილობენ თანამოაზრეების პოვნას.
ამიტომაც ამ პერიოდში კარგია ჯგუფურ აქტიობებში ჩართვა, საქმის გუნდურად გადაწყვეტა. შესანიშნავი დროა საზოგადოებრივ ასპარეზზე პირველი ნაბიჯების გადადგმისათვის - ოღონდ იმოქმედეთ შაბლონების გარეშე, შემოქმედებითად. თუ საჭიროა, დაიხმარეთ მეგობრული კავშირებიც. ასეთ შემთხვევაში, წარმატება თქვენთან იქნება!
27 იანვარს დილის 11 საათსა და 36 წუთზე ლილიტი დატოვებს თევზების ნიშანს და მომდევნო 9 თვის მანძილზე (21 ოქტომბრამდე) ვერძების დაუპატიჟებელ სტუმრად იქცევა. თუმცა სიურპრიზები არა მხოლოდ მზით ვერძებს ერგებათ, ასევე "გაგვახარებს " ლილიტი ყველას, ვისაც ამ ნიშანში ASC , MC, DSC, IC ან რაიმე პლანეტა გვყავს.ლილიტი, მოგეხსენებათ ალბათ - ცდუნებებს მართავს, ხოლო ვერძი კი პირველობის სურვილია. ამ შავი ქალბატონის მიერ მიწოდებულ მრუდე სარკეში ასახული რეალობა მუდამ არასწორ სურათს გვიჩვენებს და შესაძლოა ბევრ ჩვენგანს უბიძგოს სრულიად უადგილო კონფლიქტებისაკენ, მოგვეჩვენოს, რომ ვიღაცეები უსამართლოდ გვექცევიან, ცდილობენ დაგვჩაგრონ, ჩვენს ფონზე უკეთესები გამოჩნდნენ და ამ მიზნით გვეკონკურენტებიან, გვეცილებიან პირველობას... სიფიცხე, მოუთმენლობა, ემოციებზე აყოლა, უფროსების თუ უფროსობის არ მოსმენა, კანონის, წესრიგის უპატივცემულობა, ფეთქებადობა - ეს ვერძისეული ნეგატიური თვისებების არასრული ჩამონათვალია , რომელსაც მაქსიმალურად უნდა ვერიდოთ ამ 9 თვის მანძილზე .