სიყვარულს გაფრთხილება სჭირდება და პარტნიორის მოთხოვნებს - გათვალისწინება, რაშიც ზოდიაქოს 3 ნიშანი ამ კვირაში დარწმუნდება.
თქვენი ერთ-ერთი ყველაზე სანუკვარი სურვილის შესრულება გელოდებათ - შეხვედრა ადამიანთან, რომელიც დიდი ხანია არ გინახავთ. აზრი აქვს წინასწარ მოემზადოთ ამ საუბრისთვის და მშვიდ, ნეიტრალური თემები შეარჩიოთ. იმ შემთხვევაში თუ გსურთ პარტნიორთან ურთიერთობის დალაგება, აცადეთ საკუთარი აზრის გამოთქმა.
თუ ახლახან ჩხუბი მოგივიდათ საყვარელ ადამიანთან, დიდი ხნის ნანატრი შერიგება გელით. კონფლიქტის ორივე მხარე უკმაყოფილოა არსებული მდგომარეობით, ამიტომ ორივე ყველანაირად შეეცდება გააუმჯობესოს ურთიერთობა და წარმატებას მიაღწიონ. მთავარია, არ დაიწყოთ იმის გარკვევა, თუ ვინ არის მართალი და ვინ დამნაშავე. ასეთმა მიდგომამ შეიძლება ჩხუბი ახალ დონეზე გადაიყვანოს და ეს არამარტო შერიგებას არ შეუწყობს ხელს, არამედ გააძლიერებს კონფლიქტს.
რატომ გგონიათ, რომ საყვარელმა ადამიანმა თქვენ გამო მსხვერპლი უნდა გაიღოს ან თქვენ უნდა ჩაიდინოთ რაღაც სიყვარულის სახელით. ეს საერთოდ არაა სიყვარულის გამოხატულება. ყოველ შემთხვევაში, სანამ რამეს მოიმოქმედებთ, ორჯერ დაფიქრდით, საბოლოოდ ინანებთ გადაწყვეტილებას, მაგრამ ვეღარ შეცვლით, ამიტომ აჩქარება არ არის საჭირო.