26 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის: დღე, როდესაც ყველაფერში მნიშვნელოვანია ზომიერების დაცვა
ოთხშაბათი, მთვარის ოცდამეშვიდე დღე დაიწყება 06:43-ზე, მთვარე თევზებში გადავა 23:28-ზე
კარგი დღეა ახალი საქმეების დასაწყებად. შანსი მოგეცემათ მოაგვაროთ ძველი პრობლემები. კარგი დღეა ბიზნესისა და სავაჭრო საქმეებისთვის; უფროს თაობასთან ურთიერთობისთვის, მათგან რჩევის მიღება. ურთიერთობის, საქმეების გარჩევას არ გირჩევთ. კარგი დღეა საქმიანობის, სამუშაო ადგილის შესაცვლელად. კარგია მოგზაურობის დაწყება. მცირე ფიზიკური დატვირთვა არ გაწყენთ, კარგი დღეა საოჯახო საქმეების შესასრულებლად. მოერიდეთ დიდი რაოდენობით სითხის, განსაკუთრებით ალკოჰოლის მიღებას. გაუფრთხილდით ფეხებს.
არ უნდა დაუკავშირდეთ უფროსს, თუ აუცილებელი არაა, დიდი ალბათობით, დღეს ის არ იქნება საუკეთესო გუნებაზე, ამიტომ ადვილი იქნება ურთიერთობის დაძაბვა. უმჯობესია, დაწყებული საქმეები დაასრულოთ.
არ უნდა დახარჯოთ თქვენი მორალური და ფიზიკური ძალა რთულ და შრომატევად ამოცანებსა და პროექტებზე; უნდა შეასრულოთ მხოლოდ ის დავალებები, რომლებიც დიდ ძალისხმევას არ მოითხოვს.
დღის პირველი ნახევარში მოგიწევთ მუშაობა, მაგრამ მეორე ნახევარში შეგიძლიათ დრო დაუთმოთ საკუთარ თავს და საყვარელ სახლს - მოაწესრიგეთ, მოამზადეთ ვახშამი, დაკავდით ჰობით ან უბრალოდ დაისვენეთ.
დღე, როდესაც ყველაფერში მნიშვნელოვანია ზომიერების დაცვა - პროფესიული და პირადი ცხოვრებიდან დაწყებული დიეტით დამთავრებული. ექსცესები - როგორც საყვარელ ადამიანთან ურთიერთობაში, ასევე მენიუში - არანაირ სარგებელს არ მოგიტანთ.
სიტყვებსა და ქმედებებში აჩქარება არ უნდა იყოს არცერთ დღეს, მაგრამ დღეს განსაკუთრებით: დაუფიქრებელმა ნეგატივმა გარშემო მყოფების მიმართ შეიძლება შესაბამისი გავლენა მოახდინოს ადამიანებთან ურთიერთობაზე.
დღეისთვის დაგეგმილი სერიოზული გადაწყვეტილებები უმჯობესია გადაიდოთ სხვა დროს - ძალიან მაღალია არასწორი გაანგარიშების ალბათობა, რაც უარყოფითად იმოქმედებს სიტუაციის განვითარებაზე და გამოიწვევს სამწუხარო შედეგებს.
საყვარელ ადამიანთან ურთიერთობა უნდა შემოიფარგლოს ყოველდღიური საკითხებით, რომლებიც არ გამოიწვევს კამათს. უმჯობესია არ შეეხოთ დღეს ურთიერთობებში წარმოშობილ პრობლემებს.
ხანდაზმულ თანამოსაუბრეებთან - ნათესავებთან, მეზობლებთან და უცნობებთან - საუბრისას საჭიროა მათი ასაკის გათვალისწინება: არასდროს ეკამათოთ - ამ წესების დარღვევამ შეიძლება გამოიწვიოს ჩხუბი.
ჯერ არ არის შექმნილი პირობები იმ გლობალური პროექტების განსახორციელებლად, რომლებზეც ბოლო დროს მუშაობთ, ამიტომ სამსახურში აჩქარება არ არის საჭირო – სჯობს უკვე დაწყებული სამუშაო დაასრულოთ.
როგორც წესი, არ ხართ მიდრეკილი ფულის დაუფიქრებლად ხარჯვისკენ. ამიტომ დღესაც თავი დაანებეთ ექსტრავაგანტურობას: შესყიდვების უმეტესობა, რბილად რომ ვთქვათ, წარუმატებელი იქნება და კარადებში დიდი ხნით დაიდებს ბინას.
დაღლილობა, რომელიც შეიძლება გაგიჩნდეთ მძიმე სამუშაო დღის შემდეგ, შეიძლება მარტივად მოიხსნას საღამოს თქვენი საყვარელი საქმიანობით - გამოავლინეთ კრეატიულობა, რომელშიც საუკეთესო ხართ.
კოლეგებთან ურთიერთობისას მნიშვნელოვანია, თავი შეიკავოთ თქვენი პროფესიული უპირატესობის დემონსტრირებისგან – ისინი, ვინც ჯერ კიდევ ვერ მიაღწიეს იმავე დონეს, უმოწყალოსა და ამპარტავანს დაგიძახებენ.