22 იანვრის ასტროლოგიური პროგნოზი ზოდიაქოს ყველა ნიშნისთვის - არ უნდა გაეკიდოთ ორ კურდღელს ერთდროულად
ოთხშაბათი, მთვარის ოცდამესამე დღე დაიწყება 02:59-ზე, მთვარე მორიელშია
კარგი დღეა ძველი საქმეების დასასრულებლად. ახლებს ნუ წამოიწყებთ. ნუ განახორციელებთ სერიოზულ ფინანსურ ოპერაციებს. სწავლისთვის ნეიტრალური დღეა, მაგრამ გამოცდა სხვა დროისთვის გადადეთ. უმჯობესია ეს დღე განმარტოებით, ბუნებაში გაატაროთ. მაქსიმალურად შეამცირეთ კონტაქტები, გულითადი საუბრები. მოერიდეთ ხელმძღვანელობასთან კონფლიქტს. სამსახურის, საქმიანობის შეცვლას. გათავისუფლდით უსარგებლო ნივთებისგან. არასასურველი დღეა ქორწინებისა და ნიშნობისთვის. მოერიდეთ ხორციან კერძებს. დაუშვებელია ქირურგიული ოპერაციის ჩატარება სასქესო ორგანოებზე, მსხვილ ნაწლავზე, შარდის ბუშტზე.
როდესაც რჩევებს აძლევთ ადამიანებს, ვინც ამისთვის მოგმართავთ, დაეყრდნით მხოლოდ საკუთარ ცხოვრებისეულ გამოცდილებას - მეგობრებისა და ნაცნობების ისტორიები იმის შესახებ, თუ როგორ იყო ეს მათთვის, არ იქნება კარგი მაგალითი.
ადრე დასახული გეგმების განხორციელების დრო ჯერ არ დამდგარა: მათი წარმატებით განხორციელებისთვის ხელსაყრელი პირობები ჯერ არ შექმნილა, ამიტომ მოთმინება უნდა იყოთ და ცოტა ხანს მოიცადოთ.
როგორც ყოველდღიური, ასევე პროფესიული საკითხების გადაჭრისას, არ უნდა გაეკიდოთ ორ კურდღელს ერთდროულად, ასეთი საეჭვო ტაქტიკით ჯერ არავის მიუღწევია მიზნისთვის.
დღეისთვის დაგეგმილ პროექტებზე უარი არ უნდა თქვათ, მაგრამ ერთი პირობით: ყველა დავალება დღის პირველ ნახევარში უნდა შესრულდეს, თორემ საღამოს მათთვის ძალა აღარ გექნებათ.
მიზანშეწონილია თქვენი დროის მნიშვნელოვანი ნაწილი დაუთმოთ დასახული მიზნების განხორციელებას როგორც პროფესიულ, ისე ყოველდღიურ ცხოვრებაში, თქვენს ნაცვლად მათ მაინც არავინ გააკეთებს.
ალბათ, დროა მშვიდობა დაამყაროთ ძველ მეგობართან, რომელთანაც ცოტა ხნის წინ იჩხუბეთ: აღიარეთ, რომ გენატრებათ მათთან ურთიერთობა - ისიც ზუსტად იმავეს განიცდის.
თქვენი სურვილი, დაეხმაროთ სხვა ადამიანს, საქებარია, მაგრამ საინტერესოა, ის თუ თანახმაა მიიღოს დახმარება თქვენგან.
ახლო მომავლის გეგმების შედგენისას, განსაკუთრებით პროფესიონალურის, ნუ დააყოვნებთ ისეთი საკითხების ჩასმას, რომლებიც შეიძლება ახლა ფანტასტიკურად მოგეჩვენოთ, მაგრამ მათ იოლად განახორციელებთ.
დღე არა მხოლოდ შესაძლებელია, არამედ აუცილებელიცაა უძრავი ქონების ყიდვა-გაყიდვა. გარიგების პირობები, სავარაუდოდ, ყველაზე ხელსაყრელი იქნება.
დღე, როდესაც საკუთარი გამოცდილებიდან შეძლებთ გაიგოთ, რას ნიშნავს სიტყვა გამართლება. მნიშვნელოვანი საკითხის გადაწყვეტა, რაზეც დიდი ხანია უშედეგოდ იბრძვით, თავისით მოვა.
ეს არ არის საუკეთესო დღე მნიშვნელოვანი პროფესიული პროექტებისთვის - სასურველ შედეგებს მაინც ვერ მიაღწევთ, ამიტომ დაკავდით იმ დოკუმენტების მოწესრიგებით, რომლებსაც დიდი ხანია სჭირდება დახარისხება.
თუ გაქვთ სურვილი გამოცდილების მსურველებისთვის გასაზიარებლად, გააკეთეთ ეს ახლა: დაგეგმეთ ლექციის ან ტრენინგის მომზადება დღეს, ხოლო რეალური პრეზენტაცია უახლოეს მომავალში.