"დაღვინების ეტაპი" - როდის არის მზად ზოდიაქოს ნიშანი სერიოზული ურთიერთობისთვის?
ადამიანები სხვადასხვა ასაკში ღვინდებიან და ახერხებენ ისეთი პასუხისმგებლობის საკუთარ თავზე აღებას, როგორიც სიყვარული ან სერიოზული ურთიერთობაა. რა განაპირობებს მათ მზაობას? რა თქმა უნდა, ზოდიაქოს ნიშანი.
ასე მაგალითად ვერძების დიდი ნაწილი რეალური პარტნიორობისთვის 30 წლის შემდეგ "ღვინდება".
კუროს შეუძლია ოჯახი ადრეულ ასაკში შექმნას იმიტომ რომ, ბუნებით სტაბილურობის მოყვარული ინდივიდია.
ტყუპს ასტროლოგები ურჩევენ ასევე გვიან ქორწინებას და ისიც სამოქალაქო წესით.
ხოლო კირჩხიბმა შეიძლება საკუთარი ბუდე თუნდაც ადრეული სტუდენტობისას მოიწყოს.
ლომისთვის აჯობებს ოჯახი მოგვიანებით შექმნას. იმიტომ რომ, ადრეულ ასაკში მას პარტნიორებზე გული ადვილად უცივდება.
ქალწული ჯობია ადრევე დაქორწინდეს. იმიტომ რომ, წლების მატებასთან ერთად უზომოდ პრეტენზიული ხდება და გაუძნელდება ქორწინება.
სასწორის ნიშნით დაბადებულისთვისაც მიზანშეწონილია ადრე ქორწინება. იმიტომ რომ, ამ ადამიანებისთვის მნიშვნელოვანია პარტნიორობის თემა.
მორიელი კარგი იქნება თუ ქორწინებას 25-30 წლებს შორის დაგეგმავს. ამ ადამიანებისთვის ამ მხრივ არც სიჩქარე ვარგა, არც დაგვიანება.
მშვილდოსნებისთვის კი ერთმნიშვნელოვნად გვიან ასაკში აჯობებს ქორწინება. წინააღმდეგ შემთხვევაში მათ რამდენიმე ოჯახის დანგრევის დიდი პერსპექტივა ელით.
თხის რქისთვის სასურველია ადრეულ ასაკში მოეკიდოს ოჯახს. იმიტომ რომ, ამ ადამიანს ჩანასახშივე გააჩნია დიდი პასუხისმგებლობა.
მერწყულისთვის ჯობია, თუკი ქორწინება გვიანი იქნება ან სულაც არაოფიციალური.
დაბოლოს, თევზებს სჭირდება ძლიერი მხარი ან ძლიერი ფსიქოლოგიური მხარდაჭერა. ამიტომ სასურველია ადრეულ ასაკში ქორწინება.
ზოდიაქოს 6 ნიშანი, რომელსაც აპრილში არ გაუმართლებს - აი, რაზე გაფრთხილებენ ასტროლოგები!