"მაგთიფანის" ყველაზე ცელქი მონაწილე 5 წელი ქუჩაში უკრავდა
ალექსი კიკვიძე არის კონკურსანტი, რომელმაც "მაგთიფანის" მაყურებელი ტელეეკრანს მიაჯაჭვა. იმერული აქცენტი, იუმორი, ონავარი, ცელქი ხასიათი საკმარისი აღმოჩნდა იმისთვის, რომ პროექტის მონაწილეებსაც და მაყურებელსაც ალექსი შეჰყვარებოდა. მას მერე, რაც პროექტი დატოვა, ალექსი "მაგთიფანის" სახლში ხან მონაწილეებისა და ხანაც მაყურებლის თხოვნით რამდენჯერმე შეიყვანეს. ჩვენ შევეცდებით, მუსიკოსი უფრო ახლოს გაგაცნოთ.
- უხერხულია საკუთარ თავზე ლაპარაკი. რა გითხრათ, ყველა მონაწილესთან კარგი ურთიერთობა მქონდა, აფასებდნენ ჩემს ხასიათს, იუმორს. შევუყვარდი ბავშვებს, გადაცემის პროდიუსერებს, კამერებსაც კი. რომ ვეკითხებოდი, ხომ კარგი ბიჭი ვარ-მეთქი, თავს მიქნევდნენ კამერები.
- 29 წლის გახდი 19-ში. დაბადების დღე აღნიშნე "მაგთიფანში", მიუხედავად იმისა, რომ პროექტიდან უკვე გამოვარდნილი იყავი.
- ძალიან მინდოდა, დაბადების დღეზე პროექტში ვყოფილიყავი და პროდიუსერებმა, მიუხედავად იმისა, რომ პროექტი დავტოვე, ოცნება შემისრულეს და ბავშვებთან შემიშვეს. ძველი მონაწილეებიც შემოიყვანეს და კარგად მოვულხინეთ. წინა შესვლა დაუგეგმავი იყო. ნასვამი მივედი "მაგთიფანის" სახლთან. ვთხოვე, შემიშვით, ლუდი უნდა შევუტანო ბავშვებს, მოწყურებულები იქნებიან-მეთქი და შემიშვეს.
- შენი წარსულის შესახებ რას მეტყვი?