ბაისუბანში არხების გაწმენდას ითხოვენ
ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაისუბანში სარწყავი არხების გაწმენდას ითხოვენ. პრობლემა ძირითადად უხვი ნალექის დროს ჩნდება. როგორც ბაისუბნის მცხოვრებლები აცხადებენ, ამორტიზებული სარწყავი არხებიდან წყალი მათ ეზოებში შედის და მოსავალს ანადგურებს. პრობლემას ადგილზე გაეცნო ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის გამგებლის მოადგილე გიორგი ბიჭიაშვილი და აღნიშნა, რომ საკითხს სოფლის დახმარების პროგრამის ფარგლებში მოაგვარებენ.
ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაისუბანში სარწყავი არხების გაწმენდას ითხოვენ. პრობლემა ძირითადად უხვი ნალექის დროს ჩნდება. როგორც ბაისუბნის მცხოვრებლები აცხადებენ, ამორტიზებული სარწყავი არხებიდან წყალი მათ ეზოებში შედის და მოსავალს ანადგურებს. პრობლემას ადგილზე გაეცნო ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის გამგებლის მოადგილე გიორგი ბიჭიაშვილი და  აღნიშნა, რომ საკითხს სოფლის დახმარების პროგრამის ფარგლებში მოაგვარებენ.