გორის საკრებულოში ”ოცნება” ხარჯებს იზრდის, ბაღებს კი სუბსიდიას უმცირებენ
ცვლილებები შევიდა 2013 წლის გორის ბიუჯეტში, რომლის მიხედვით საკრებულოს დეპუტატების ხარჯები - 116 000 ლარით გაიზარდა, სკოლამდელი დაწესებულებების სუბსიდია კი 100 000 ლარით შემცირდა. გარდა ამისა, გორის მუნიციპალიტეტის ხელმძღვანელმა პირებმა, საკრებულოს თავმჯდომარემ, მისმა მოადგილემ, გამგეობის ხელმძღვანელმა პირებმა და სამსახურის უფროსებმა უფასო სატელეფონო მომსახურების და ბენზინის ხარჯები დაიწესეს.
მობილურ სატელეფონო მომსახურებაზე საკრებულოს თავმჯდომარე და გამგებელი 90 ლარიანი, მათი მოადგილეები 70 ლარიანი, ხოლო დანარჩენ თანმშრომლები 30 ლარიანი ყოველთვიური უფასო ლიმიტით ისარგებლებენ.
საკრებულოს თავმჯდომარე დავით რაზმაძე "ქართული ოცნების" წევრია. "ქართული ოცნების" წევრია გორის მუნიციპალიტეტის გამგებელი პაპუნა კობერიძეც.
საკრებულოს თავმჯდომარე დავით რაზმაძე ”ქართული ოცნების” წევრია. ”ქართული ოცნების” წევრია გორის მუნიციპალიტეტის გამგებელი პაპუნა კობერიძეც.