ვიქტორია ბექჰემი რუსულ სოციალურ ქსელში დარეგისტრირდა
ლონდონში დაბრუნების შემდეგ ვიქტორია ბექჰემი რუსულ სოციალურ ქსელში ВКонтакте-ში დარეგისტრირდა. ამის შესახებ საზოგადოებას ვიქტორია ბექჰემმა "ფეისბუქის" ოფიციალური გვერდის მეშვეობით აცნობა.
პირველი პუბლიკაცია რუსულ სოციალურ ქსელში ვიქტორია ბექჰემმა რუსულად გააკეთა. "მოგესალმებით Вконтакте-ში! კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება ჩემს გვერდზე! X VB", - დაწერა დიზაინერმა სოც-ქსლეში.
ახალი ამბების განყოფილებაში დიზაინერის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახური მუდმივად ათავსებს ვიქტორიას ფოტოებს, მისი ახალი კოლექციის ანონსებს, კოლექციის სურათებს და ბრენდთან დაკავშირებულ სხვა ახალ ამბებს.
ამ დროისთვის ВКонтакте-ში ვიქტორიას გვერდს მხოლოდ 190 ხელმომწერი ჰყავს. ეს საკმაოდ ცოტაა, ვინაიდან "ტვიტერსა" და "ფეისბუქზე" ვიქტორიას ოფიციალურ გვერდს თვალს მილიონობით ადამიანი ადევნებს.
პირველი პუბლიკაცია რუსულ სოციალურ ქსელში ვიქტორია ბექჰემმა რუსულად გააკეთა. "მოგესალმებით  Вконтакте-ში! კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება ჩემს გვერდზე! X VB", - დაწერა დიზაინერმა სოც-ქსლეში.