ბიანკა ცენსორი და ქანიე ვესტი შორდებიან - რა გახდა სკანდალური წყვილის უთანხმოების მიზეზი?
ქანიე უესტი და ბიანკა ცენსორი დაშორდნენ და განქორწინებას ოფიციალურადაც გეგმავენ. როგორც უცხოური მედია წერს, წყვილის თითქმის 2-წლიანი ქორწინება კრიზისშია.
• რამდენიმე წყარო, რომელიც უშუალოდ დაკავშირებულია მათთან, ამბობს, რომ ქანიე, იგივე "იე" და ბიანკა ახლობლებს ეუბნებიან, რომ ისინი რამდენიმე კვირის წინ დაშორდნენ, რის შემდეგაც ბიანკა ავსტრალიაში გაემგზავრა ოჯახის მოსანახულებლად
ჯერ უცნობია, რა გახდა დაშორების მიზეზი, თუმცა ცნობილია, რომ "იე" ტოკიოში საცხოვრებლად გადადის და ბიანკასთან ოფიციალურ განქორწინებას გეგმავს. რეპერი უკვე არაერთხელ შენიშნეს იაპონიის დედაქალაქში მარტო.
როგორც TMZ ადრე იტყობინებოდა, კანიე იამაიკურ რესტორანში მარტო სადილობდა, ბიანკა იქ არ იმყოფებოდა. იქამდე კი ის სპორტულ ტურნირს დაესწრო, რომელიც სექტემბრის ბოლოს გაიმართა.
ამ შემთხვევაშიც ბიანკა არ ყოფილა მასთან ერთად, რაც უჩვეულოა, რადგან წყვილი ყოველთვის ერთად ჩნდებოდა კამერების წინ..
წყვილის ბოლო ფოტოებში, რომელიც 20 სექტემბერს არის გადაღებული, ბიანკა ტრადიციულად, თითქმის შიშველია და ქანიესთან ერთად შოპინგობს.
ქანიე და ბიანკა 2022 წლის დეკემბერში ფარულად დაქორწინდნენ, მოგვიანებით მათი ქორწინების შესახებ საზოგადოებისთვისაც გახდა ცნობილი. მას შემდეგ ბიანკა "იეს" გვერდით რეგულარულად ჩნდებოდა, მათ შორის, საზოგადოებრივ ღონისძიებებზე და ოჯახურ შეკრებებზეც რეპერის შვილების გვერდით.
ქანიე ვესტი ბიანკამდე კიმ კარდაშიანზე იყო დაქორწინებული. მათ ოთხი შვილი ჰყავთ: ნორთი, სენტი, ჩიკაგო და სალმი.
ესღა გვეკლდა არჩევნების წინ სანერვიულოდ.....
რამდენს უნდა გაუძლოს ამ გულმა,რა გვეშველება აწი!